Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régimódi vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom amikor jött hozzám mindig csináltan neki ebédet vagy vacsorát ,ha volt időm sütit sütöttem neki. 2 hónap után leakart fektetni ,mondtam neki ,hog én még várni szeretnék egy kicsit . Ma találkoztam az egyik közös barátunkkal és azt mondta ,hogy az "exem" mondta neki ,hogy túl régimódi vagyok és túlságosan ragaszkodó típus vagyok . Szerintetek? 17 /l

2014. okt. 27. 22:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még ha azt mondod, hogy esküvő után, akkor oké, de így nem mondanálak annak.
2014. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Tök cuki, ahogy viselkedtél. A srác lyukra ment inkább. :/
2014. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy lelépett...Inkább örült volna a ragaszkodásnak és hogy kiszolgáltad. A pasik 90%-ának ilyen csaj kellene...
2014. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy az.Kevés ilyen nő van manapság. Számomra ilyen egy normálos nő.Örülnék ha ilyen barátnőm lenne.
2014. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megváltozz, így vagy jó. Komoly kapcsolatra mindenki ilyet keres.
2014. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem vagy az de szerintem ezt valahol te is tudtad
2014. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak gondoskodó vagy és várni szeretnél :) Ez jó. Ha emiatt dobott, akkor nem is szeretett. Ne bánkódj miatta, és legfőképpen ne keresed!
2014. nov. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ne akarjál megváltozni! Tényleg nagyon örülök, hogy vannak még olyan felfogású lányok, mint te! Legyen tisztában azzal, hogy te komoly kapcsolatra vágysz! Aki csak a szexre menne és/vagy azt akarná, hogy változz meg, az nyugodtan menjen tovább!
2014. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!