Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mi a véleményetek? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek? Ez túl régimódi felfogás?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és nekem ez a véleményem az együttélésről:

A fiú(férfi) a főnök. A lány dolga a ház rendbentartása (mosogatás,mosás, vasalás, takarítás, főzés), a fiú meg csinálja a kertet, szerel, leviszi a szemetet. Dolgozni mindketten mennénk, de alapvetően a fiú tartja el a családot. A gyereknevelésben ha este felkel a gyerek a lány megy hozzá, de a fiú is foglalkozik a gyerekkel, főleg ha fiú gyerekről van szó.

Mit szóltok ehhez? A mai világban már nem állja meg a helyét ez a felfogás?


2012. dec. 18. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát, igazából sokféle kapcsolat létezik, általános modell nincs. Ha te ilyenben éreznéd jól magad, ilyet keress.
2012. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

De. A mai világban is pont így működik, egyes eseteket leszámítva. (legalábbis hasonlóan kéne működnie)

A gyereknevelés témában annyit, hogy teljesen mindegy ki megy hozzá éjszaka. Sőt inkább jobb lenne felváltva... :)

A család eltartásban hasonlóan gondolkodunk. :)


25F

2012. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális.Csak nehéz gyereket nevelni és teljes munkaidőben dolgozni, karriert építeni egyszerre, de nem lehetetlen.
2012. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 El Greco ***** válasza:
Igen,család fenntartása oké,de a gyerwkhez jobb,ha felváltva kelnek föl a szülõk,közösen nevelik.
2012. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez sajnos lehetetlen a mai világba

túl idili amerikai kép

de amúgy én is benne lennék.

2012. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hozzám jöhetsz, úgyis mindig gyűlnek a mocskos edények meg a pormacskák, vasalni meg különben is rühellek. Kert nincsen, gyerekeket szeretem.
2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás teljesen jó, és én is ilyenre vágyom.


22f

2012. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat egyik lényege talán a közös megállapodás.

Hasonló véleménnyel vagyok én is, de a férfi több dologban is besegíthet, ha tud/ért hozzá, vagy ha szükséges.

A lényeg, hogy meg kéne mondani mindkettőjüknek a saját álláspontjukat és ne féljenek segítséget kérni alkalomadtán a másiktól.

Annyira általánosítani meg nem is kéne, hogy kinek mi a dolga, mert lényegtelen ha mind a ketten kiveszik a részüket a dolgokból és nem csak egy valakire hárul a legtöbb munka, mert jó pár ilyen helyzetet is láttam már.

2012. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Basszus..az utolsó voltam és lány. Bocsi, de én is ki akartam fejteni a véleményem és nem néztem a címet:D
2012. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Lifeishard ***** válasza:

Nekem tetszik.

26/F

2012. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!