Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a kedvesem, de nagyon vágyok másfele is, nem értem miért van ez, hova tovább ezek után?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a kedvesemmel, én 23 éves vagyok most, ő 28. Egyszerüen imádom, nemcsak szerelmem, hanem a társam, a barátom, szinte eggyé váltam már vele. Ha nem lenne, vagy vége lenne a kapcsolatunknak, meghalnék a fájdalomtól. De mégis... mindezek mellett, vágyok másfele is. Semmi komolyra eredetileg, egy kis flörtre másokkal, 1-1 "véletlen" érintésre pl. a kezen, ilyen apróságok. ESETLEG egy csókig is elmennék, úgy érzem akkor megnyugodnék és nem is lenne rá szükségem tovább. Most van egy fiú, akivel már jó ideje beszélgetünk, flörtölünk, és úgy érzem, megtudnám csókolni, sőt talán le is tudnék vele feküdni. Bizserget belülről ez a srác. Nem értem magam, sosem voltam egy kicsapongó típus, nem volt sosem egyéjszakás kalandom, nem váltogatom a partnereimet. Csak néha úgy érzem, sok már ez a 3 év ugyanazon ember mellett (ugyanakkor megőrülök érte!!). Szinte biztos vagyok benne, ha megtenném ezt a dolgot, magyarul megcsalnám, sose többet nem vágynék erre mert megnyugodnának a vágyaim, és újra 100%-osan az Övé lehetnék. De tudom hogy nem helyes!! Mit tegyek? Hagyjam hogy megcsókoljon, és ha úgy alakul feküdjek is le vele?? Mocskos dolognak tartom a megcsalást, sosem csináltam még ilyet, de nem tehetek róla, ezt érzem és nem tudom hova tenni magam. Mit tegyek? Segítsetek!
2008. aug. 12. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen érthetőek a vágyaid!

Lehetséges, hogy ez az éjszaka fantasztikus lenne, de szerintem megváltoztatná a kapcsolatotokat, és bűntudatod is lenne. Mivel egy józan gondolkodású lány vagy, szerintem végül elmondanád a párodnak az esetet. Nos, ettől kezdve semmi sem lenne már a régi.

Úgy gondolom fiatal voltál, mikor megismerkedtetek, és még nem tudtad magad kiélni. Nem akarok vészmadár lenni, de ez a vágy egyszer úgyis elő fog törni belőled. Talán egy kis szünet, mindenki ismerkedik a világgal, és lehetséges, hogy a sors ismét összehoz benneteket.

Petranova

2008. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
én is éreztem ilyet a barátnőm mellett, és sor került egy kis kicsapongásra, nem mondtam el neki, de nem volt lelkiismeretfurdalásom sem(nem arról volt szó, hogy rossz volt vele, hanem változatosságra vágytam), ráadásul akivel voltam, annak is volt párja. szerintem normális mértékben ebből nem lesz baj, neked kell tudnod, hogy akarod e, ill. hogy az a srác benne lenne e úgy, hogy tudja, hogy neked van valaki másod, és hogy nem leszel az övé. ha megteszitek szerintem nem kell szégyelned magad.
2008. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is voltam már így ezzel.

Ezzel kapcsolatban tettem is már fel egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Olvasd el a válaszokat, hátha tudsz velük kezdeni valamit:) Végül 3.5 év (és 1 év szenvedés) után szakítottam vele. Nem bántam meg! Nem lehet, hogy téged is inkább az idő köt össze még vele? Én is ilyenekkel nyugtattam magam, mint amiket te leírtál, végül rájöttem, nem ő az igazi, és nagyon szar érzés volt rájönni. Biztos nem romlott el valami köztetek? Nem akarlak vádolni, de biztos nem hazudsz magadnak? Csak saját magamból kiindulva.

2008. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én tökletesen megértelek mert mindig is ilyen voltam mint te. nem vagyok rá büszke de ha valakinek ilyen a vére akkor ez van. úgy érzem szeretem akivel vagyok, nem érdemli ezt meg amit teszek de nekem ez kell. nagyon vigyázok rá hogy ne tudja meg mert amit nem tud az ember az nem fáj. nem vagyok az az örökké mással lefekvős típus , és nagyon ritkák az ilyen kapcsolataim összesen 3 eset volt és most 31 vagyok. nem szégyellem lehet ezt diszkréten is csinálni és ettől még nem lettem kurva. ez van. döntse el ki ki maga mi fér bele az életébe, ha te erre vágysz tedd meg!
2008. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huhhh hát nem is hittem volna, hogy ennyire megértőek lesztek, sőt ti is hasonlóképpen vagytok/voltatok, azt hittem csak az én fejem zakkant meg, de akkor ezek szerint ez "normális" dolog (már amennyire normálisnak tekinthető).

Az első válaszolónak: nem mondanám el neki ha megtörténne, mert nem bírnám elviselni azt hogy ő szenved. Ha ilyen lenne és kiderülne, nem hagyna el, tudom, ő maga mondta, hogy bár ne legyen ilyen de ha mégis lenne, annyira szeret hogy nem hagyna el, megbocsátana.

A harmadik válaszolónak: tuti nem hazudok magamnak, nem romlott el semmi köztünk, szinte mindennap találkozunk és mindennap elgyengülök tőle, nagyon szeretem, ő a mindenem. Csak arról van szó, hogy elég régóta vagyunk már együtt, és ahogy itt fentébb is írta valaki (bocsi de ahogy írom a választ nem látom a hozzászólásokat) még nem nagyon "éltem ki magam" és a kiélés alatt nem azt értem hogy fűvel meg fával összefeküdni. Hanem néha eljárni azért bulizni, együtt táncolni másokkal, flört, esetleg egy csók... Most is igazán nekem nem a szex hiányzik mással, hanem a csók főleg, szerintem az első csókot valakivel még a szex sem mulja felül, hacsak nem szerelmes az ember. Tehát ezzel a sráccal akivel flörtölgetek már jó ideje, nem szexuális téren gondolok rá első sorban, hanem hogy milyen lehet őt megcsókolni. A szex egy másodlagos dolog ebből a szempontból, sőt szerintem az is lehet hogy egy csók nekem elég lenne és utána már magamtól tudnék nemet mondani.

Ha esetleg le is feküdnék vele, biztos hogy nem távolodnék el a kedvesemtől, sőt, ahogy ismerem magam, nyüszítve rohannék vissza a karjaiba és mégjobb lenne minden, amolyan "megtérés" lenne.


Olyan jó hogy ezeket letudom írni ide és válaszoltok rá, jó érzés tudni hogy nem vagyok egyedi ezzel a dologgal!!

2008. aug. 13. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
hát igen a jó öreg kiélés dolog...:S mit fogsz tenni?
2008. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, az az igazság hogy a sráccal most abbamaradt a heves flörtölés, nem mintha nagyon bánnám, mert így legalább nem olyan erős a kísértés se. Nem tudom mi lesz vele a továbbiakban, de tény hogy nagyon jól esett, és kicsit lehűtött, pedig nem volt semmi, se csók, se semmi, csak intenzív "hellosziamiujság" hogy ugy mondjam :) kiváncsi leszek a továbbiakra. Gondolom ti is :) majd megírom!
2008. aug. 17. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd is meg!!:D De szerintem később megbánnád, ha lenne vmi... Bár akkor biztos lehiggadnál, de a lelkiismeret:\
2008. aug. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!