Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szeretne már babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne már babát én nem. Ti mit tennétek? 19/N 27/F

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem szeretnél, mondd meg neki. Beléd erőltetni nem fogja. Mondjuk az ő helyében ennyi idősen már én is babát terveznék.
2014. okt. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már 4 éve együtt vagyunk.
2014. okt. 26. 08:29
 3/16 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem akarok. Volt is már belőle vita.
2014. okt. 26. 08:30
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Felteszem most hagytad ott az iskolát, vagy épp most álltál neki a felsőfokú tanulmányoknak, vagy most kezdtél dolgozni, tehát most vagy abban a szakaszban, hogy be kell bizonyítanod, te bizony alkalmas munkaerő vagy (komcsi szöveg tudom, de farkastörvények vannak a munkaerőpiacon) Ha ő majd" 30 éves fejjel képtelen ezt felfogni, akkor hagyd ott a hülye fejét. Ha most kiszállsz és elmész főállású anyának a második X előtt, a büdös életbe nem kapsz a továbbiakban a Mekin meg a Tesco-n kívül munkát. Értetlen egy barátod van, az a gyanúm és most ne sértődj meg, hogy eredetileg a saját korosztályában keresett magának nőt, persze nem talált, ezért lejjebb vitte a mércét és fiatalabbakra "fanyalodott", hogy azért legyen valamije.

Persze, ha cigány vagy, akkor semmi gond, ott megszökött dolog a tiniterhesség, azt az egy jót azért el lehet mondani a cigány közösségekről, hogy ott a purdénak több anyja is van, többen nevelik, így nem kell sokat bajlódnod majd vele.

2014. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Èn is ezt mondtam neki. De az mondogatja hogy neki van annyi félretett pénze hogy eltartsuk stb. De én nem is akarom. És nem is érzem magam késznek erre.
2014. okt. 26. 09:01
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Kellett neked ennyivel idősebb pasi… az ő korában már teljesen természetes, hogy gyereket akar…
2014. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Költőnő? ***** válasza:

korunk dilemmája, ugye itt jön ki a korkülönbségekből fakadó első komoly probléma.

Egyfelől vhol érthető az álláspontja, másfelől rettenetesen önző.

Rendben van h neki van pénze, de egy nő nem csak keltetőgép, neki is lehetnek vágyai, álmai az anyaságon kívül. Másrészről kár ráderőltetni egy olyan szerepet, amire Te még nem állsz készen.

Ha ezt nem tudja megérteni hiába a közös múlt, ez később is csak probléma lesz. Azt kell átbeszélnetek, meddig tudja ezt félretenni érted.

Mert ha Te most egyetemre v fősulira mégy és utána még dolgoznál is pár évet a gyermekvállalás előtt, az alsó hangon 5 évvel tolja a projektet.

Ha ezt képtelen elfogadni, és erőlteti tovább, akkor sztem nagyon nincs miről beszélni a továbbiakban.

2014. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez történik a sok kis éretlen tizenéves csitrivel amikor 8-10 évvel idősebb "pasi" kell neki..
2014. okt. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Össze se jöttem volna vele.

Nesze neked nagy korkülönbség. Nah ilyenkor mondjátok, "de szeretem őt"

2014. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h én előtte szeretnék dolgozni, utazgatni stb.. Tényleg nagyon szeretem. Kár lenne a sok együtt töltött évért.
2014. okt. 26. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!