Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért alakult így a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért alakult így a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Bármi baj van köztem és a barátom közt, mindig én lehetek a hibás. Szinte csak én, magáról mindig megfeledkezik. Ha vétek egy hibát nincs az ami kitörölné a fejéből és felemlegeti.Meg azzal vádol, hogy vagy megcsalom vagy nem érdeklem már őt, és le akarom koptatni. Nem ez már az első vitám vele.

Mit tehetnék?

Beszélni próbáltam vele, de nem mentem sokra vele.


2014. okt. 28. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, s szerintem ezt azért csinálja mert,

rossz a lelkiismerete! Én nem zárnám ki, h neki van eltitkolni valója!

2014. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 era121416 válasza:
Nalunk is ez szokott lenni de az en vagyok aki hibaztat.! Nalunk ugy jottem ra hogy a baratom nem vitatkozott mar vele hanem egy ido utan lenyugtatta magat es ha komdtam a magamet igazat adott de ilyen cinikusan flegman. Es egy ido utan ereztem hogy baj van h esetleg elveszitem es igy raeszmeltem.:) remelem picit segitettem.:)
2014. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, igen...... de mi lehet a baj? Többen is mondták már...


Mit titkolhat el?

2014. okt. 28. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben, általában az szokott lenni, hogy valaki

ellened is biztathatja őt! Te jobbat érdemelsz, nincs aki megértsen....stb! Érdemes ezen elgondolkodni, h kinek lehet ő a hasznára ahol te probléma vagy!

2014. okt. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!