Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Titeket is ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket is ennyire becéz a párotok?

Figyelt kérdés

a létező összes becézést (de nem állatnevek, hanem életem, kicsim, stb) plusz egy nap többször kimondja hogy szeretlek, és azt is hogy örökre velem marad, és engem szeret a legjobban, és én vagyok élete szerelme?

Nincs bajom ezzel, mert szeretem a párom, ő egy hatalmas kincs, tényleg ő az eddigi legnagyobb szerelmem. Ő ilyen művész lélek?


2014. okt. 28. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és 15 évesek vagyunk
2014. okt. 28. 22:06
 2/6 era121416 válasza:
Szerintem nem csak nagyon szeret teged az en parom is ezt csinalja.:)
2014. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy nagyon szeret. Ezeket azért mondja, hogy éreztesse is, hisz te vagy a mindene és nem akar elveszíteni
2014. okt. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első, örülök hogy ti is így vagytok:) eddig csak ősbunkókkal volt dolgom, és először fura volt, hogy ennyi szeretet kapok, még mindig alig hiszem el, de már kezdem megszokni:)) és tőlem is meg szokta kapni, hogy imádom, nekem csak ő kell, őnélküle egy nulla lennék, és nagyon nagyon szeretem:))
2014. okt. 28. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is kapok ilyeneket :)

18L

2014. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én bálnának szoktam hivni az én kis husgombocomat
2014. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!