Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mitől szoktatok kiakadni, a párotok mivel kerget az őrületbe?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok.
2014. aug. 10. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére semmivel, különben valószínűleg nem lenne a párom, nem?
2014. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze:) Nem olyan véresen komoly dolgokra gondoltam. Pl. nem hajtja le a wc ülőkét vagy ilyesmi.
2014. aug. 10. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A wc ülőkét nem értem, az miért nem baj, ha a nő nem hajtja fel? No mindegy.


A legzavaróbb kb. az, amikor 70-nel megy a Balaton északi partján a kanyarokban. Motorral. Nem elég élesek neki ahhoz, hogy gyorsan menjen :-/ Persze tudom, menjek egyedül motorozni, de én alapvetően szeretek mások után menni (előzni OK, de csak ha beér s nem kell várni rá).


No meg kismillió aprócska inkompatibilitás van az életben, de egyik sem jelentős, pár perc alatt lezavarjuk a vitát :D. Még a fenti sem annyira vészes, ő ilyen, joga van lassan menni, épp csak zavaró néha :D Autóval egyébként sokkal lassabban megy, de az nekem nem fáj, mert sose megyek motorral mögötte olyankor.

2014. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Engem az ún. holland kemencével üldöz évek óta. A takaró alá nyomja a fejem és alá fingik. Szerencsére nem sokszor sikerült végrehajtania mert figyelek, de ezt is próbáljuk viccesek felfogni.
2014. aug. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem ért a sz.gépekhez és csakazértis kérdez! És nem bízik bennem, rám fogja ha a kb. 15 éves gépe belassul!!! Megkértem, hogy ne szóljon közbe, mikor belemerülök, de azért is!!! Mikor meg ingerülten, igen, ingerülten, emeltebb hangon harmadszorra mondom el, de akkor sem érti, akkor meg bepukkad mint egy gyerek!!! Pedig nem tudom ennél jobban elmondani, hogy mit csinálok!!!!


Csak akkor és addig kell lesegetnem a képeket, vicceket, de jaj olvassam már el, gyere ezt nézd..amíg programozni, tanulni ülök le!!! Mikor ahhoz csend kell!!! És engem szétvág az ideg, hogy nem lehet a rádiót se kikapcsolni!!!!! De nem zavarlak, hagylak tanulni..csak még ezt az egyet nézd meg...

Bezzeg, ha meccs közben zavarom...... :-D :-D de nem szoktam, mert túl finom a masszázs, hogy felkeljek és rikácsoljak a semmiért! <3 ..viszont valamit most már trollkodni kéne!

2014. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!