Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik ilyen pasi?

Figyelt kérdés
ismerkedem egy 24 eves pasival,kulfoldon van.csak neten beszeltunk,eloben meg nem lattuk egymast.mar mindent elterveztunk,egy kicsit el is siettuk a dolgokat.abban egyeztunk meg,hogy hazajon es osszekoltozunk..pedig alig ismerjuk egymast :/ de mindketten ugylatjuk menne,o alkalmazkodo tipus es ugy latjuk kiegesztijuk egymast.szerrintetek menne?es letezik olyan,hogy pasi letere szeret shoppingolni a csajjal,meg romantikus vigjatekokat nez es szeret fozni.. :)) ?! tul szep hogy igaz legyen...mit tegyek?folytassam a kapcsolatot vele,es koltozzek ossze vele ha hazajon?eleg surgos lenne a koltozes szamomra mivel komoly csaladi problemaim vannak :(
2014. okt. 29. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne koltozzetek egybol ossze, ismerjetek meg egymast jobban es csak utanna.
2014. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát azért az első nap még ne bútorozzatok össze...
2014. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Persze élőbe nem làttad lehet nem is pasi hanem nővel ceteltél vahy volt skype is?

Meg akkor is kitudja mit vàlt ki belőle az eggyüttélés?lehet nem hajtja le a wc ülőkét :)

Muszàlybòl mennél ilyenbe bele mett otthon vmi csalàdi gubanc van?-és ha te nem jössz be neki és utcàra rak?akkor màr haza se mehetsz

2014. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyük ketté a kérdésedet!


Létezik olyan pasi, amelyik nem csak a rambóhármat meg a hasonló agyatlanságokat szereti, hanem szívesen megnéz egy-egy érzelmesebb filmet is a barátnőjével? Persze, hogy létezik. Mint ahogy a főzés és a bevásárlás sem valami misztikus női privilégium.


Viszont az érzelmeiteket illetően kétségeim vannak. Összeköltözni úgy, hogy élőben még csak nem is láttad? Nem vagyok egy maradi ember, és bizony alakulhatnak ki akár erős érzelmek úgy is, hogy "face to face" még nem láttuk egymást, de azért rögtön összeköltözni úgy, hogy a költözés pillanata lenne az első, amikor meglátod teljes valójában, ez egy kicsit extrém.

Továbbá: szerelmesek vagytok egyáltalán? Mert nekem efelől kétségeim vannak.

2014. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem epp ugy gondoltam hogy a koltozes pillanata lenne az elso randink.amugy en is eleg alkalmazkodo tipus vagyok,ha pl nem hajtja le az uloket hat majd raszoktatom hogy hajtsa le :)) amugy nagyon normalisnak tunik,facebookon beszelunk.biztos pasi efelol nincsenek ketsegeim.es afelol sem hogy nem fogok neki bejonni.a helyzet az hogy most egy 3 eves kapcsolatban elek es nagyon nem egyezunk a pasimmal,ezert kene lepjek mielobb,es mas valasztasom nincs hova menjek.(csalad baratok vagy ilyesmi).
2014. okt. 29. 11:54
 6/17 A kérdező kommentje:
ugyhogy most nagyot kene kockaztassak a boldogsagomert.vagy bejon a pasi es minden oke,nem halasztom el a lehetoseget,vagy egyuttmaradok a mostanival,akivel kenyszerbol vagyok es nem leszek boldog soha,vagy legalabbis addig amig talalok meg egy olyat mint akivel beszelek most facebookon.aki hazajonne ertem kulfodrol,feladna a munkajat es mindent csak ertem...
2014. okt. 29. 11:57
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek #4el, van ilyen pasi. De meg azt hozzá tenném hogy élőben azért minden más. Lehet mégse fog úgy annyira tetszeni, lehet nem tudtok olyan jól beszélgetni élőben, bármi lehet. Pl nem lesz fizikai vonzalom. Ezeket mind nehéz neten keresztül tudni. Szóval semmiképp ne az összeköltözéssel kezdjétek, előbb ismerjétek meg egymást személyesen is. Aztán ha úgy is minden tökeletes, akkor bele lehet vágni :)
2014. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom szepen :)
2014. okt. 29. 12:02
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez csöbörből-vödörbe. Nem tudsz máshol lakni, mint pasiknál?? Szülők? Vagy egy albérlet, akár másokkal együtt? (külön szobában)

Ez így nem az igazi, se az h most szenvedsz valaki mellett, sem pedig az hogy ennek csak úgy tudsz véget vetni, ha egyből összeköltözöl mással.

2014. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 valaszolo : nincs mas,se baratok se szulok.es egyedul pedig nem tudok fenntartani egy alberletet,amugy sem szeretnek egyedul elni
2014. okt. 29. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!