Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mondjon nekem okosat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondjon nekem okosat, kéremszépen!?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Egy 15 éves lány vagyok, aki még agusztusban ismerkedett meg egy 18 éves sráccal. Igen, facebookos ismerkedésről van szó, de nem az a fajta. Egyik nap ráírtam, hogy ismerjük-e egymást(bejelölt még vagy fél éve), elkezdtünk beszélgetni.Ez a beszélgetés mindennapossá vált. Rengeteg közös dolgot véltünk felfedezni a másikban, egyre jobb lett a kapcsolat. Aztán jött a találkozó. Többszöri találkozás után egyre közelebb kerültünk egymáshoz, jött a csók és minden cukiság. Már voltam nála, a szüleinek is bemutatott. Röviden ennyi a történet.

Most jöhet a baj. Itt ülök, csak őrá gondolok több napja. Nem tudom mit érzek. Attól félek, hogy ez nem szerelem részemről. Ennek okául pedig talán azt jelölhetem meg, hogy a 2 és fél hónapos ismerettség 3/4-e facebookon zajlott. 5x találkoztunk. Tudom, 2 és fél hónap talán elég ahhoz, hogy valakibe beleszeress, de nem úgy, hogy csak a chatablakban kerülsz kapcsolatba vele. A beszélgetéseink során úgy érzem megszerettette magát velem. De nem tudom élőben milyen, mik a szokási, hogy viselkedik társaságban, nincs ami így is megfogjon benne. Félek ettől, tudom, hogy sokszor átvágták már a fejét, nem akarom én is. Mondjam el ezt neki? Mitévő legyek? Kínzó...


2014. okt. 29. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Sose csapj be senkit.

Persze, mondd el neki, h nem érzel lángolást ezek miatt.

2014. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miert nem talalkoztok tobbet szemelyesen?
2014. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szelelmes vagy, de te még nem állsz lá készen ezélt fosol tőle! Ennyi!
2014. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Buford Tannen ***** válasza:
Ezt csak úgy tudjátok eldönteni,hogy minél többet találkoztok. Akkot dől el ,hogy kialakul -e a kémia
2014. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt úgy mondod, mintha leültetett volna valaki egy asztalhoz és döntésre kényszerítene: rózsaszínködös-öröxerelem vagy kapcsolatmegszakítás...


Miért kell ezen gondolkodni? Sajnálod az időt arra, hogy jobban megismerd őt? Ez valami egyirányú zsákutca, amiből érdemes mielőbb kihátrálni, ha nem az életedpárja van a végén?

2014. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó, lehet hogy sokszor átvágták a fejét, de te közel se tartasz ott, hogy itt bármi is átvágásnak minősüljön. Most tartasz ott, hogy amit eddig megismertél belőle az tetszik, szeretnéd jobban megismerni. Ehhez pedig az kell, hogy többet találkozzatok, csináljatok dolgokat együtt, menjetek társaságba együtt, stb. Szóval az kell, hogy lásd, hogy miként viselkedik különböző élethelyzetekben. De óvakodj, nehogy megjátssza magát előtted. Az is segít, ha összeismerkedsz barátaival, őt ismerőkkel, és beszélsz róla, hogy ők milyennek tartják. Esetleg régebbi sztorikból is megismerheted, milyen ember.

Szerintem az egyáltalán nem jó jel, hogy a régebbi kapcsolatai sikertelenségét mindig a másik félre keni, hogy "sokszor átvágták már a fejét". Ezen gondolkozz el, mert lehet, hogy veled is így fog eljárni.

2014. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Messze laktok egymástól,vagy mi a probléma?!


2,5 hónap alatt 5x találka alatt még a szüleinek is bemutatott,tehát biztosan nem viccből van veled ne aggódj.


Mond el neki,hogy valahogy töltsetek együtt több időt és találkozzatok többet...

2014. okt. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az, hogy miért nem találkozunk többet...az 5 alkalomból 3x én hoztam fel a találkozót. Nem tudom miért, nem erőlteti a dolgot. Lenne időm találkozni és szeretnék is, ez természetes. Remélem ő is így van vele. És igazatok van, több időt kéne vele töltenem. Azt hiszem meg fogom vele beszélni ezt és elmondom mit érzek ezzel kapcsolatban. Köszönöm szépen nektek!
2014. okt. 29. 12:47
 9/10 anonim ***** válasza:
pippantsd le a ge cibe!
2014. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért a hozzászólásért aztán érdemes volt előkutatnod ezt az egyhetes kérdést...
2014. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!