Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sosem dicsér, emiatt önbizalomhiányom van, és társkeresőkön "keresem" a vigasztalást! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már mindent megtettem hogy felkeltsem az érdeklődését, rengeteget sportolok, fogytam (pedig nem is vagyok dagi), mindig csinálok valamit a hajammal, csinosan öltözködök ha találkozunk, főzök neki... De ő nem olyan típus aki olyanokat mondana hogy "te vagy a leggyönyörűbb a világon", "nagyon csinos vagy", "imádom a hosszú hajad", "elképesztően nézel ki az új ruhádban" (amit direkt miatta vettem..)

Mit tehetnék? :/ :(


2014. okt. 29. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

társkeresőkön "keresem" a vigasztalást


Azokkal a lányokkal és fiúkkal szúrsz ki, akik tényleg társat keresnek. Nem értem, hogy ilyen viselkedés hogy növelhet önbizalmat.

2014. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Említsd meg neki, hogy neked fontos lenne a pozitív visszajelzés.
2014. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Vagy leszar teged

Vagy bunko fax

Vagy rossz pasit választottal

Vagy vagy vagy vagy

18f

2014. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minden kép mond el neki hogy így érzel. De lehet szimplán nem az a típus akinek fontos hogy mi van rajtad vagy milyen a hajad. Vagy csupán nem érdeklik a ruhák stb. :/
2014. okt. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy tudja, hogy tudod, hogy nem vagy a legszebb csaj a világon és őszinte. Ezért nem mondja.
2014. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szép vagyok (nem egó, mert akkor lenne az ha a legszebbnek titulálnám magam), törődök a külsőmmel és neki szeretnék tetszeni, de úgy nehéz a kedvére tenni ha sosem említi hogy mi tetszik neki rajtam, szerinte milyen hajjal/ruhában vagyok csinos :/

Tudom hogy kiszúrok másokkal, de nem ez a célom, hanem csak az hogy valaki "éreztesse velem" hogy csinosnak tart :( Ő meg olyan dicsérgetős meg romantikus típus, nekem viszont fontos lenne, hiszen én is mindig mondom neki hogy szerintem ő jóképű, vicces,és számomra a legtökéletesebb férfi a világon :/

2014. okt. 29. 15:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy egyedül életben sem maradnál? Magabiztosnak nem mások bókjai miatt kell lenni, hanem azért, mert te elégedett vagy magaddal. De hát nem vagy. Ezen kellene segíteni elsősorban. Úgyhogy ne fogd a barátodra, hogy másokra kacsintgatsz.
2014. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen p.csákkal vannak tele a társkeresők. Csoda, hogy a regisztráltak jó része nem ír vissza?
2014. okt. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Költőnő? ***** válasza:
Nem szép dolog az olyan pasikat, akik társat keresnek, egolegonak használni.
2014. okt. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem lelkiismereti tanácsadást kértem.
2014. okt. 30. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!