Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti azzal egyetertetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azzal egyetertetek hogy aki igazán szerelmes semmilyen veszekedes aran sem szaakitana a patjaval?

Figyelt kérdés
Ha nem megcsalasrol van szó, egyik ismerosom feltekenyseg miatt veszett ossze a parjaval es az egyik fel emiatt majdnem szakított a masikkal, de egyik kozos baratunk azt mondta h ha ez megfordul a fejeben h szakitas akkor nem is szereti igazan
2014. okt. 29. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Baromság. Nagy-nagy baromság. Úgy látszik, te nem tudod, milyen mocskosul irritáló tud lenni a féltékenykedés.
2014. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Parjaval
2014. okt. 29. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
nem értek egyet
2014. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Lehetnek más problémák is amik elvezethetnek egy szakításig.


Csak akkor nem szakít az egyik fél ha elvakítja a rózsaszín köd.

2014. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, mert én már szakítottam, hiába voltam szerelmes. L
2014. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel általában magamat még mindig jobban szeretem mint a másikat, vagyis ha többet érzem rosszul magamat miatta mint jól, akkor hiába szeretem, nincs sok értelme vele együtt maradni.
2014. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én sem értek egyet. vannak olyan problémák, amik a szerelmet ugyan nem ölik meg, de ellehetetlenítik a további együttélést. hosszú távon, ha valamelyik fél folyamatosan, ok nélkül féltékenykedik, az tényleg súlyos. főleg, mert jelzi, hogy nem bízik a párjában, ami elég bántó is, nem csak idegesítő. ha a barátom állandóan azt figyelné kivel, mikor, hol, hogy vagyok akkor szerethetném én akármennyire, nem tudnék vele lenni.
2014. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Részben értek egyet. Attól még, hogy szerelmes valaki, nem kell lenyelnie minden békát.
2014. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam már úgy, hogy közben szerettem. De olyan ocsmányul és megalázóan viselkedett hogy azt tovább nem viseltem el. Még így is szenvedek miatta.

20/L

2014. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyetertek veletek, igaz hogy nemregota vannak egyutt, de nyilvan van ami mar sok
2014. okt. 29. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!