Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlanság! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rámászott a pasimra a tesóm sógornője, és van pofája ide mászkálni!Eddig nem szóltam,mert nem akartam balhét,de a pofátlanságnak is van határa!Együtt nőttünk fel,barátnőm volt.Anyám,tesóm odavan érte.Mit csináljak?Nem akarom látni se!Szinte minden másnap itt van,pedig tudja mennyire haragszom rá!Hogy ne legyen balhé,inkább nem jövök ki a szobámból míg itt van,de elegem van hogy a saját házunkban én bújkáljak előle.El akarom felejteni azt is,hogy a világon van.
2014. okt. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
A pasid vevő volt rá? Együtt vagytok még? Nem dolgozol? (Csak mert annyiszor összefutsz vele otthon.) A párod hol él, kivel? Nem ismerjük a körülményeket, így nehéz bármit is mondani.
2014. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukád és tesód tisztában van vele, mi történt? Ők ennek ellenére imádják? Szóltál nekik arról, hogy nem látod szívesen nálatok? Nem lehetne akkor hívni, mikor te nem vagy otthon?
2014. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Elmondod a kiscsajnak, hogy zavar a viselkedése, és ezért nem óhajtod őt az otthonodban látni. A párodnak pedig azt meséled el, hogy Magyarországon a többnejűség illegális, ergo válasszon.
2014. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Párom nem volt vevő rá!Akkorát csalódtam,azt hittem barátnők vagyunk.Ha párommal nem lennék már együtt,akkor is rohadtul haragudnék rá.Hátba támadott.Az új pasijával szokott idejönni.Legközelebb már tuti elszakad nálam a cérna,biztos leoltom a pasija előtt!Nem is értem hogy van pofája idejönni.Tesómék nem tudják,de szerintem nem is érdekelné őket a dolog.Délelőtt dolgozom mindig,a többiek is,így délután szokott jönni hozzájuk.
2014. okt. 29. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!