Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyes?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki már a barátnőm. Áprilisban rossz dolgot csinált 15 évesen részegen lefeküdt egy gyerekkel akit persze ismerek... 2 szer történt meg! Már a lány kezdett volna ugye rossz útra térni. A lány rég óta ismert engem tetszettem neki és junius utolsó 1-2 napján mellém ült buszon és rajtam aludt be aztán elpirult és elnézést kért! Utána érdekldtem iránta megkerestem és bejelöltem Facebookon mivel nyári szünet van igy sajnos nem tudtam élőbe megszólítani őt! Szóval összeismerkedtünk! Most kb 2 hete mondta hogy nagyon boldog volt mikor látta hogy felkeresem őt! És felkerestem 1 hónapon át beszélgettünk elmondott magáról mindent én is még ezeket is de hogy nagyon megbánta s buta volt! Én meg nem szoktam a múlton rágódni inkább megismerem jobban! Kicsit piásabb volt! És találkoztunk 1 hónapos ismerkedés után 4-5 ször aztán összejöttünk! Nagyon boldogok voltunk! Már együtt vagyunk lassan 4 hónapja és még mindig ugyan úgy szeretjük egymást! Megyünk egymáshoz elmondunk mindent ami történik velünk még a rosszat is! Szóval tényleg nagyon jó kapcsolatot hoztunk össze és tökéletes minden. Az is közrejátszik hogy mi csak hétköznap sajnos 1 szer meg hétvégén vagyunk együtt de viszont ez jó mert fent tartja a szenvedélyt! Szóval szeptemebrbe kezdtünk el lefeküdni egymással. Én most leszek 18 ő 16! Én november 8-án ő pedig 20-án! De nagyon megváltozott azóta tényleg nem iszik nem törödik más fiukkal csak velem! Azóta is ugyan ugy szeret! Alig jár fel de ha fel megy akkor se iszik a barátnői igen de ő nem max 1 kicsikét. Szóval valahogy nem gondolok a múltjára mivel megváltozott! Mondta hogy én tettem ezt vele és nagyon örül meg annak is hogy idősebb vagyok és kordában tartom a dolgokat! De néha amiket mond lehidalok szóval nagyon komolyan gondolja ezt az egész kapcsolatot tényleg nagyon jól kifogdtuk egymást. De néha mindig gondolkozok a múltján minden nap és zavar...Minél többet gondolok rá annál rosszabb és rosszabb...Ezt hogyan tudom legyőzni?
2014. okt. 29. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
A gyerek egy farok volt igazából leitatta...Vagyis hazudott hogy milyen piát ad neki és valami nagyon erős volt...De azt a gyereket el kaptam és megpüföltem elég rendesen :) !
2014. okt. 29. 19:20
 2/7 anonim ***** válasza:

A jelenre gondolj, ne a múltra, mert így csak elrontasz mindent.


42F

2014. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd idővel nem fog érdekelni. Hidd el.
2014. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát, aki 15 évesen részegen lefekszik fűvel-fával, attól sok jóra a későbbiekben se számíts.


"Már együtt vagyunk lassan 4 hónapja és még mindig ugyan úgy szeretjük egymást!" 4 hónapja? majd ha 4 év múlva is, az már valami. addig csak lila köd, és p*namámor.

2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szép dolog, hogy megbánta, de az közel se jelenti azt, hogy a jövőben nem fog rossz dolgokat csinálni. Tudod könnyű mondani, hogy "megbántam és ilyet többet nem teszek". Ezek csak mondatok. Na de sok sikert.
2014. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom tudom persze persze! De ahogy viselkedik és megváltozott az mind meglátszik rajta. Valahogy nagyo bízok benne és valami azt súgja/érezteti velem hogy igen tényleg megbánta és nem fordul elő többet. Megcsalni nem fog tudom! És azt is hogy nem fog ilyet tenni mivel igaz régebben milyen volt most már a belső tulajdonságai és személyisége alapján nem nézem ki belőle. Sok ismerősöm mondta hogy mióta vleem van nagyon megváltozott és jobb útra tért. Csak valamiért mindig azon a múlton kattog az agyam....
2014. okt. 29. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedd el. Vagy a múltat, vagy őt, mert ezzel csak tönkreteszed.
2014. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!