Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a lányoknál?

Figyelt kérdés
Elmondtam neki FB-n, hogy szeretem, de sokkal részletesebben, mint ahogy most írom, de nem válaszolt, csak "Látta". Most ez azt jelenti, hogy annyira meglepődött, hogy köpni-nyelni nem tud, vagy csak üzenet arra, hogy kopjak le a francba?
2014. okt. 29. 19:40
1 2
 1/12 Jázi :) ***** válasza:

Miért FB-n kell ilyet közölni?

Meg is érdemled,hogy most nem tudod mi van...

2014. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, én se tudnék elsőre mit írni ilyen esetben. De bármi lehet, lehet el kellett mennie kakilni.
2014. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. F*aszomért nem lehet felhívni?
2014. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy találkozót vagy hívd fel.
2014. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy beszoptad, és nagy valószínűséggel elijesztetted. Soha ne mond egy lánynak, hogy szereted, amíg nem jöttetek össze... főleg ne interneten keresztül.
2014. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Holnap kérdezd meg tőle, hogy hogy van. Arra biztosan válaszol. L
2014. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Nőt dícsérni eleve nagy hiba, hacsak nem követelőző koloncnak kell. :) Meg kellett volna várni míg ő mondja, és rá egy hétre mondhattad volna te is, hogy érezze hogy érted harcolni kell, nem csak megkap mint a mekis menüt. Pasiként ezt olyan fontos volt elmondani neki?
2014. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
istenem :/ akkor ha elijesztettem, akkor kész, vége, besz*ptam, ennyi? 6/ Kösz az ötletet.
2014. okt. 29. 19:46
 9/12 A kérdező kommentje:
7/8 Egy ideje megvolt ez az érzés iránta, nem tudtam tovább várni...
2014. okt. 29. 19:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy valaki más olvasta el helyette... Mindenesetre vannak dolgok, amiket egyszerűen nem illik üzenetben közölni. Szépen mondd el a szemébe, és akkor nem lesznek ilyen kétségeid.
2014. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!