Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők, ti mit csináltato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mit csináltatok akkor, ha elhanyagolt titeket a párotok?

Figyelt kérdés
Próbáltátok megtudni az okát, beszéltetek erről vele, vagy hogy próbáltátok "rávenni" őket, hogy foglalkozzanak veletek kicsit többet? Konkrét történetekre lennék kíváncsi, hogy volt, miért hanyagolt el titeket, szakítottatok-e vele emiatt, ilyesmik. 19/L

2014. okt. 29. 20:43
 1/5 viktory11 ***** válasza:
ha észreveszem hogy elhanyagol visszahódítom tudnak a nők olyat amitől ujra foglalkoznak velünk :-)
2014. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerestem mást...
2014. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fahéjas Alien ***** válasza:
Ha elhanyagolna a párom(már ha lenne) az részben az én hibám is lenne... a kapcsolat mélységétől függ, hogy állnék hozzá, ha nem látnám értelmét nem fektetnék bele fölös energiát, tovább lépnék.
2014. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, mi az a "praktika", amivel el lehet érni, hogy megint foglalkozzon velem?
2014. okt. 29. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármit csináltam hasztalan volt minden. Sokszor utasított vissza, így a kedvem is elment, hogy tegyek érte. :-(

Azt mondja fáradt, vagy lerázott azzal, hogy most erről nem akar beszélni. -.-'

Még várok, hátha javulás lesz.. Ahhoz képest, hogy általában türelmetlen vagyok, jól bírom.


N

2014. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!