Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhatok benne hogy őszinték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne hogy őszinték az érzései?

Figyelt kérdés
Én egy 27éves lány vagyok.A párom 41éves.Nagyon jól érzem magam vele.Sokat ölelget,puszilgat,a kedvemben jár,vicces és sokszor megnevettet.Tényleg olyan mint egy álomban.De félek hogy ami túl tökéletes az gyanús.Sokat csalódtam már a kapcsolataimban.Szerelmes lettem belé és azt mondja h ő is így érez...de mégis nagyon félek a csalódástól...
2014. okt. 30. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

26 vagyok, a párom 42. 8 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást.


Ne foglalkozz semmivel, ha szereted. Hajrá!

2014. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél ilyen kudarckerülő felfogású, mert csak a bukástól fogsz félni, ahelyett, hogy arra törekednél, hogy az együtt töltött idő a lehető legjobban teljen.

Egyébként mi biztosan nem tudjuk megmondani, hogy mi az igazság, ezt neked kell érezni, de annyit mondanék még, hogy egy kapcsolat bizalom nélkül semmit sem ér, szóval ha nem tudsz benne megbízni, akkor kár az egészért.

2014. okt. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted igazán akkor becsüld meg,és ne szalaszd el az igaz szerelmet
2014. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

ha már szerelmes vagy, nem mindegy? :)

Élvezd :)

2014. okt. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretem, de távol vagyok tole. Egyszeruen nem jon ossze, pedig kolcsonos, de valamit elrontunk evek ota.
2014. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!