Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, érdemes várnom rá?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy srácba akivel kb 5 honapja szexualis kapcsolatom van. Az a baj hogy mielott talalkoztunk akkor ment szét a barátnojevel akibe szerelmes volt. Elmondasa szerint meg mindig vonzodik a lányhoz de szeret engem is de nem tud szerelmes lenni belém. Mit tegyek? Szerintetek érdemes várnom rá hatha egy ido mulva elfelejti a csajt és belémszeret? Nagyon szenvedek ez végett ejjel nappal csak ezen agyalok...
2014. júl. 7. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Gratulésön
2014. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Didiiayer ***** válasza:
Voltam már hasonló helyzetben, szóval én nem várnék rá.
2014. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felcserélitek a történéseket, a folyamatokat.

Ha szexeltek már, és nem szerelmes beléd, kicsi az esély arra, hogy pont beléd szeret.

Rosszul van felépítve az egész kapcsolat.

2014. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...és látjátok, hogy manapság már ez a divat! :) Nagy taps!
2014. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
komoly gondjaid vannak
2014. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

miért kell lefeküdni vele, addig amíg nem vagy biztos az érzéseiben? sírnak a lányok, hogy csak szexre kellenek meg nem akarnak tőlük semmi komolyat a fiúk! hát ezért! miért kell odadobni magatokat 5 perc után? ez annyira gáz... gondolhatod mennyire becsül meg téged, annyira, hogy van akin kiélje a vágyait és ha megunt, akkor dob mint egy rongyot, mindeközben pedig a régi csajért van oda

ne csak nézzetek, hanem lássatok is már! uram isten... legközelebb remélem okosabb leszel és amíg nem tudod biztosra, hogy mit érez vagy mit akar tőled a gyerek, nem fekszel le vele... ilyen egyszerű

hidd el, nem fog így már belédszeretni, jobb ha hagyod és TE szakítsd meg ezt az úgynevezett kapcsolatot

2014. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!