Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm soha semmit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm soha semmit nem tenne meg magától. Mindig úgy kell a tudtára adnom, hogy mit kéne csinálnia vagy mi zavar éppen. Ez normális?!

Figyelt kérdés
Mindig mondanom kell mindent...például, hogy jól esne, ha csak úgy magától megölelne, vagy adna egy puszit...vagy, ha zavar valami...magától soha nem tenne semmi és nem is venne észre semmit! Mégis mit csináljak? Így teljesen olyan, mintha egy saját magammal járnék... és ez nagyon zavar! Mondtam már neki, de folyamatosan ugyanaz!

2014. okt. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, és van sok ilyen lány akinek abban is megerősítés kell, hogy kimenjen a wc-re.
2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenki képes kifejezni az érzéseit. Ha téged zavar, hogy ilyen akkor miért kezdtél vele járni? Vagy az elején nem ilyen volt? Az is lehet nem illetek össze. Ezen is gondolkozz el!
2014. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálam is pont ez a szitu, én szakítani fogok vele, sztem te is tegyél így
2014. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg minden megváltoztatható csak ahhoz már dolgozni kéne. nem az a megoldás, hogy szakítasz egyből hanem, igen különbözőek vagyunk, egymásra kell hangolódni. nem is tudom mit vártok, hogy találsz valaki olyat aki pont olyan mint te? ez nem ilyen egyszerű
2014. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az exem volt ilyen, hiába szóltam neki, hogy jól esne ha megölelne. Pedig ismerkedésünk elején nagyon hangoztatta, hogy ő milyen romantikus fiú. Hát rohadtul nem volt az. Egy ideig tűrtem, hogy nem mutatja ki az érzéseit, de végül szakítottam.

23/l

2014. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!