Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Most költözött el egy hónapja. Több mint egy éve együtt vagyunk már és havonta 2szer találkozunk, szerintem kifogjuk bírni! de nektek mi a véleményetek a távkapcsolatokról így általában?

2014. szept. 3. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem működik
2014. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak ti tudhatjátok, hogy nektek működhet-e, ismerek olyanokat, akiknek működik.
2014. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk működött a dolog mi is kétszer találkoztunk egy hónapban egy évig ment így, aztán hozzáköltöztem mi kibírtuk :)
2014. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi is úgy tervezzük hogy elvégzem a sulit és hozzá költözök! :) Én úgy érzem hogy működni fog! köszi a válaszokat! :D
2014. szept. 3. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:
nekunk is ment
2014. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy működhet, de úgy nagyon úgy tűnik, hogy nekem nem fog :(
2014. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálom.. :SS Miért nem működött?
2014. szept. 3. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a távolság miatt. De ami problémák előjöttek, azok nagy része nem lett volna probléma, ha egy városban lakunk.
2014. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, 2,5 évig voltunk így, most összeköltöztünk. :)
2014. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk sajnos nem működött... :(


10 hónapig voltunk együtt. A barátom is főiskolára ment, meg én is, csak más-más városba. Mi minden héten találkoztunk, általában együtt töltöttük a hétvégéket, hol ő jött hozzám, hol én mentem hozzájuk.

Ő sajnos a fősulin megismert egy lányt és persze beleszeretett. Egy ideig még húztuk-vontuk a dolgot, de végül szakított velem és összejöttek. Nekik 4 éve működik a dolog, persze az nem távkapcsolat. Sőt, ha jól tudom, azóta összeköltöztek, már vagy 2 éve együtt is élnek. :/

2014. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!