Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha lankad? Szüzess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lankad? Szüzesség elvesztése, avagy nehogymár pont én vagyok a selejtes.

Figyelt kérdés
Négy hónap után jutottunk el oda a barátnőmmel, hogy végre megtortenjen a csoda ;) előtte volt előjáték rendesen, de a kis (21/13.5...) katonám nem akart állni teljesen... Sebaj, így is gumi föl, berak, de kb húsz másodperc múlva már érzem, hogy itt valami nem klappol.. Pozvaltas, és látom, hogy szegény igencsak kornyad.. A Szerelmem nyugtatgatott, meg vigasztalt, hogy lesz ez még nagyon jó, de a férfiúi önbecsülésem az úgy már nincs :D (előtte volt nem egyszer petting, a részemről minden lépcsőfok megvolt már, eddig ilyen nem volt :() Mit tudnék tenni, hogy ez a következő alkalommal ne történjen meg? Nem érzem, hogy izgulnek, és nagyon szeretem, azzal sincs baj :( köszi előre is a válaszokat ;)

2014. okt. 31. 01:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13,5 széles?
2014. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, akkora a kerületem (de nem ez a lényeg, a tagulassal nincs baj, és az óvszer mérete is stimmel)
2014. okt. 31. 01:16
 3/16 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de hogy lehet egy 21cm-es kerülete 13,5 cm?

a kerületet úgy számoljuk, hogy minden oldal hosszát összeadjuk tehát: 21+21+2x amilyen vastag.

2014. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyám... Úgy lehet, hogy ez nem egy hasáb, aminek minden oldalát hozzá kell adni... Fogsz egy darab spárgát, és körbetekered az álló katonad közepén, majd kinyujtod a spárgát, és lemered vonalzoval, vagy egyebbel ;) így kapsz egy értéket, amit ha MM-be atvaltasz, és elosztasz kettővel, akkor kapod meg a gumid méretét :D
2014. okt. 31. 01:29
 5/16 anonim ***** válasza:
A Csernobil újabb áldozata lehetsz! Biztos valami mutáció lépett fel a szervezetedben és ha a cerka a p1na közelébe ér így védekezik a nemi betegségek ellen! Vagy "b" lehetőség hogy el raboltak az ufók és beléd is ültettek valami kütyüt, azért hogy az emberi fajt így pusztítsák ki! Nem gyilkolnak, hanem az utánpótlást szüntetik meg! Majd miután az összes nő ki halt faz hiányában akkor jönnek és tele qurják a lankadt tökűeket! Na viccet félre mennyit rejszolsz? Lehet hogy vissza kellene venni mert akkor is van hasonló probléma
2014. okt. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Központ jelentkezz! A toronyban baj van! Jelenleg hiba lépett fel az ondó tartály ürítésekor! Az ürítő tömlő nem merev! Jelentem nem merev! Értettem katona! Tartsa erősen a kezével, huzogassa a biztosító reteszt folyamatosan hátha ki old! Vagy kérje meg a kolléga nőt hogy segítsen! Ne adják fel könnyen a harcot! A szájával is segítsen önnek!
2014. okt. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gyáá more az ám a rudi
2014. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor az enyém meg egy bézbózütő :DDD 17/15 :)
2014. okt. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem vészes, kb úgy heti két három alkalommal ;) eddig ilyet nem csinált, ujjazásnál, vagy nyalásnál úgy áll, mint a covek, amikor a barátnőm eloveszi a gatyából, akkor sí cs vele baj, csak arra gondoltam, hogy lehet, hogy ragorcsoltem, hogy mi van hanem. Megy, meg ilyenek. Néha csak attól elkezd ágaskodni, hogy smároltunk, meg volt valamennyi simogatás, most meg csődöt jelent :D
2014. okt. 31. 01:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk tehetnéd azt, hogy nem írod ki egy nap hetvenszer, hanem a korábbi verzióknál lévő válaszokra hallgatsz. Nem úgy működik, hogy addig ismételgetjük a kérdést, amíg olyan választ nem kapunk, ami nekünk tetszik.
2014. okt. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!