Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiús anyáknál tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús anyáknál tényleg ilyen elvárás, hogy a lány házias legyen?

Figyelt kérdés
Nem rosszból írom ezt a kérdést,csak volt párszor,hogy valamelyik exemnek az anyja a fiának a volt barátnőjét nem csipte mert nem volt házias és lusta volt...A jelenlegi barátom mesélte,hogy a volt barátnőjét nem bírták a szülei,mert lusta volt,nem segített semmiben vagy meg se kérdezte meg egyebek miatt nem birták, és volt,hogy le se mentek ebédelni amikor a lány ott volt,meg az anyja beszologatott a lánynak,és volt,hogy a csajhoz hozzá sem szóltak....
2014. okt. 31. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom az én anyám nem csinált volna ebből problémát sosem. Meg nem is fog sose... Kivéve ha olyan barátnőm lenne a jövőben aki leszólja a kaját vagy nagy az arca - de azt én se bírnám (nem bírom se a naygarcokat, se azt ha az emberek vitatkoznak kis dolgok miatt)
2014. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem is az, hogy házias legyen a lány, hanem illemből pl. segítsen ebédnél megteríteni, azután elpakolni, stb.
2014. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 viktory11 ***** válasza:
66%
szerintem ez emberfüggő én viszont nem bírnám ki hogy ne segítsek még ha akkor látnám a párom anyukáját először nálam ez valahogy alap és hogy házias??? szerintem az is alap hogy egy nő igenis legyen házias nem sminkelni fésülködni meg pózolni kell mindig hanem takarítani is....
2014. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az jogos elvárás valakitől, hogy kivegye a részét a munkákból. Akár a konyhában akár máshol. Akár mikro, akár makro közösségről van szó azért be kéne segíteni.


A technikai részen nem akadnék fenn. Ismerek nőket (és helyesbítek is lányokat, mert a nők tudnak) akik nem tudnak főzni. Nos ők játszhatják a hercegnőt, de ha összeköltöznek valakivel úgy is meg kell tanulni.

Erre mondom, hogy "az élet majd megtanítja".

A lustaság, és az, hogy a munkák alól ki akar bújni kvázi az viszont szerintem is jellemhiba.


Az megint másik kérdés (tudom nem szép dolog, de nem tudom máshogy érezni) nem tudom nőként annyira tisztelni azt a lányt akinél jobban főzök, hogy társként gondoljak rá esetleg. (ez már nem aktuális régen, de annó ez zavart volna durván párválasztáskor)


Ugyanis tudok főzni, méghozzá jól. Nálunk nem probléma, hogy ha későn ér haza a párom én várjam meleg vacsorával, és ez fordítva is így van.


Szóval a szándék, és hajlandóság lesz itt a bibi szerintem.

2014. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ismerek nőket (és helyesbítek is lányokat, mert a nők tudnak) akik nem tudnak főzni. "


Bocsi, de ez szerintem baromira demagóg kijelentés, hogy igenis a nő dolga a főzés, és aki nem tud, az nemis nő.


Nálunk mindig is a párom főzőtt, imád főzni, én, pedig, mint NŐ(mert én igenis ettől független nőnek érzem magam, tetszik vagy sem), alap ételeken kívül sosem főzök, viszont segítek elpakolni utána, elmosogatni, és hasonlók. A házimunka szintén nem csak a nő dolga, meg kell osztani. Kivéve persze, ha a férfi dolgozik, a nő meg otthon van egész nap mint "háztartásbeli", akkor jogos az elvárás.

2014. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Nos mint írtam lehet nem helyes módon teszem mindezt.

De én személy szerint mástól sem várok el mást mint magamtól. Sem többet, sem kevesebbet. Semmiben, mert igazságtalan is lenne.

Így én úgy érzem, hogy ha én férfiként tudok főzni, egy nőtől joggal várhatom el ugyanezt.

2014. okt. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!