Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő pontosan tudja mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő pontosan tudja mit akar?

Figyelt kérdés
Csakmert, ha netes ismerkedésnél megkérdezem (vagy meg se kérdezem csak az elvárás mezőbe van), milyen pasi kell neki, akkor egy hosszú és extrém elváráslistát látok, aminek 1 millióból kb 1 férfi felel meg tökéletesen.
2014. okt. 31. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik se tudja, max csak azt hiszi.
2014. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A nők inkább ilyenek.

[link]

2014. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kosz jaguar ez kedves volt :D

A kerdesre valaszolva nem mindenki tudja h mit akar de van aki IGEN

2014. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki tudja mit akar az nem cheklist-ből dolgozik :DDDDD


Az megint másik kérdés, hogy a legtöbbtől ha megkérdezed milyen pasit akar, felsorol egy csomó olyan tulajdonságot aminek legalább több ponton hót ellentétes pasit választ :DDD Aki meg megfelel az elvárásnak azt a friendzone-ban érdemes keresni.

Közhely, de nagyon sokszor láttuk már ezt.

Persze ha mondod neki, akkor "neeeem ez nem így van" :)


Ezt hívom én személy szerint a "legnagyobb női hazugságnak". Olyan mint a közbeszerzési tender, ki van írva egy szabályrendszer, de a csókos kapja meg, mindegy megfelel e neki :DDDDDDDDDDD

2014. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudom, mit akarok. (Mondjuk én nem ismerkedek neten.)


Vannak dolgok, amikből nem enged az ember. Pl.: legyen becsületes, hűséges, gondoskodó; még sorolhatnám.


Aztán van a többi, hogy pl. jó lenne, ha hasonló filmeket szeretne, mint én, és együtt tombolhatnánk a kedvenc bandáim koncertjein... De ha ez mégse megoldható, akkor se mondom a fiúnak, hogy pá.


A legfontosabb számomra a hasonló világnézet, értékrend, célok a jövőre nézve (pl. lazább-e vagy rendmániás, mit gondol a jelenlegi politikai helyzetről, hogyan áll a pénzhez, szeretne-e gyereket, és ha igen, mikor, stb.)... Mert vannak különbségek, amik nagyon-nagyon, vagy talán sehogy sem áthidalhatók.


Persze ezért nem szoktam azt mondani, hogy akkor mi 3-4 randi után "járunkheló", hanem szeretem alaposan megismerni a másikat.


21/L

2014. okt. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!