Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek számít? NORMÁLIS VÁLASZO...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek számít? NORMÁLIS VÁLASZOKAT VÁROK!

Figyelt kérdés
Az minek számít ha egy magát pasinak képzelő csaj együtt jár egy magát csajnak képzelő pasival?

#leszbikus #furcsa párok
2014. okt. 31. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerepcserének :D
2014. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minek számít? TUDATHASADÁSNAK
2014. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ez érdekes. te ismersz ilyet?
2014. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom fura lehet, mert mindkét fél a másik nem testében élne szívesen és hiába tudja, hogy a másik fejben ellenkező nemű, de a teste még attól a számára nem kívánatos nemhez tartozik. Viszont együtt közösen lehet hogy át tudják küzdeni magukat az átalakulás nehézségein. És minkét fél tökéletesen megérti a másikat ezzel kapcsolatban.
2014. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Súlyos mentális problémának.
2014. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Elmebajnak illetve jó nagy véletlennek, hogy még meg is találták egymást.
2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez transzszexualitás ugyebár. Ami pedig az orientációt illeti ez a pánszexualitás lehet azt nevezik így amikor valaki mindennek ellenére beletud szeretni a másikba. Mindegy hogy férfi, nő, vagy transz. Tehát megszereti azzal a lélekkel személyiséggel testtel ami van neki. Mondjuk nem hiszem hogy náluk így is megvan a fizikai vonzalom legalábbis az átalakulás előtt mivel ha komoly a döntésük a műtétek után más testük lesz. És ugye az átalakulás előtti testüket nem érzik sajátnak nem érzik jól magukat benne így egy párkapcsolatban...Szerintem amikor valaki transzként összejön egy másik transszal az is beleszólhat a vonzalomba hogy hasonló lelkületűek hasonló a sors a problémák. Heterók között szerintem ők sokkal nehezebben tudnak ismerkedni. Igazából nehéz kérdés ez hogy ez most mi is. Az biztos hogy nem könnyű elképzelni. Én szívesen várnám olyanok válaszát akik jártasabbak a témában.
2014. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)Amúgy nem ismerek ilyen embereket csak kíváncsi voltam.
2014. nov. 3. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!