Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefogytam azota a baratom kibirhatatlan?

Figyelt kérdés

allandoan feltekenykedik,tombol,beleszol,hogy hogyan oltozkodjem stb


pedig nem adok okot ra,hogy feltekeny legyen!


168cm vagyok ehhez voltam 74kg most 58kg vagyok!!!


2014. okt. 31. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
bisztos hájfétise van
2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
grat!
2014. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi, hogy csak azért voltál vele eddig, mert másnál nem lett volna esélyed hájasan, most meg mást is megkaphatsz, ergo azt képzeli a következő megálló számára az a kuka vagy a friendzone.
2014. okt. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

pacsi én is most ugyanennyiről ugyanennyire fogytam le és én is 168 cm vagyok :D

amúgy a többiek leírták, féltékeny rád mert csinosabb lettél ugyebár és a pasik ilyenek...

add a tudtára hogy nem csalod meg, inkább örüljön hogy ilyen a barátnője

2014. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Megértem hogy beszól. Csontsovány lány, nekem se kéne.
2014. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, míg nem olvastam végig, hogy emiatt állandóan szexelni akar. :-D


Ügyes vagy és örülnie kéne, hogy ezt végig vitted, én is most fogyózom, remélem lesz elég kitartásom.

Lehet, amit előbbre írtak, amiatt lett ilyen, biztosítsd arról, hogy szereted és ettől nem változtak meg az érzéseid iránta.

2014. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél hogy lecseréled, mert nem bízik a saját férfiasságában, hogy meg tud tartani úgy is, hogy most már több férfinak tetszel.
2014. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!