Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 70 kilométer tényleg kibírhata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 kilométer tényleg kibírhatatlan távolság?

Figyelt kérdés
A barátom másik városba költözik, egy hónapja vagyunk együtt és nagyon szerelmesek vagyunk, de ő a távolság miatt azt mondta, nem tudja, hogy mi legyen, hétvégenként tudnánk így mindig találkozni és másfél két órára laknunk majd egymástól, ez így tényleg értelmetlen lenne? Én nem tudok reálisan gondolkozni, mert elvakyt a szerelem...:)
2014. szept. 5. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az semmi.
2014. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dehogy,hülye kifogás a szakításra
2014. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
200km-re lakom a barátnőmtől, havonta egyszer-kétszer találkozunk csak és elég jól megvagyunk :) 70 km az még semmi...
2014. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mi Kicsimmel 160 kilóméterre lakunk egymástól, és már lassan egy éve vagyunk együtt, és még mindig nagyon szeretjük egymást:]
2014. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kibírható.
2014. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne akadály, de hogy csak hétvégente lássam a barátomat, az igen (vagy, ha az egész hétvégét együtt töltjük, akkor nem).
2014. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy, milyen komoly a kapcsolat. Kibírható de nem túl konnyu
2014. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

70 km? Bocs, nem akarok faragatlannak tűnni, de ha 70 km miatt dobni akar, akkor részéről mégsem olyan hű de nagy a szerelem.

Ami köztünk van, 500 km, és 1-2 hetente tudunk találkozni, na, az tényleg már nagy távolság, és azon vagyok, hogy a közeljövőben közelebb tudjak költözni hozzá, mert ez az 500 km - kétszer 8 óra utazás - tényleg sok. De akadálynak nem akadály, lassan már 2 éve együtt vagyunk, és a szerelmet nem fogja párszáz km távolság lerombolni.

Na de 70 km?? Ha nem kell átszállni, meg várakozni, az busszal/vonattal másfél óra. Kényelmesen délután 1-kor felszáll a buszra, 3-ra már együtt is vagytok, és ráér este 8-kor hazaindulni.

De, pont hogy te tudsz reálisan gondolkozni. Egy szerelmes embernek másfél óra az semmi.

Viszont az, hogy számára ez a kis utazás a nagy szerelem útjába tud állni, az sajnos elgondolkodtató.

2014. szept. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!