Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barát zónából ki lépés, ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát zónából ki lépés, ebből lehet még valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy csaj akivel a kezdetektől többet akartam egy barátságnál.

Ő persze csak egy barátságot akart , de ahogy telt az idő.

Mondta hogy többet érez egy barátságnál , de szerelemnél kevesebbet.

Ment egy jó pár hónapig a dolog , én csak reménykedtem.

Próbáltam találkozni más lányokkal is de ő féltékenykedett. Meg mondtam neki hogy kész vége. De a helyzet akkor sem változott. Találkozgatunk ugyan úgy kezdtem vívódni , reménykedni se reménykedtem már. 7hónapba ott hagytam és később ő kereset fel. Össze is jöttünk , most úgy érzem tisztel , vonzódik hozzám, férfiként tekint rám. Jártunk egy-ként hónapot és ott hagytam rá jöttem hogy nekem ez a csaj nem kell. Én csak úgy tekintek rá mint egy nagyon jó barát. Ő meg szerintem többet érez most. Azt mondta " Ne hagyj el , szeretlek". Folyton kérdezgeti hogy legalább barátok lehetnénk? Azt mondta reménykedik...


Valaki volt már ilyen helyzetbe? Lehetséges hogy belém szeretet? Mintha vonzódna hozzám.



2014. okt. 31. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, velem még ilyesfajta csoda nem történt.
2014. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában csak bekerülök a barátzónába, ki még nem sikerült...
2014. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de ez hosszútávú befektetés. Ugyanis ha oda bekerülsz, egyhamar nem szabadulsz. Szóval el kell telnie, jó pár évnek, úgy hogy közben semmit vagy csak minimálisat beszéltek. Ezalatt pont elvégezhetsz egy fősulit, hiszen mi magyarok úgy is imádunk húszon sok évesen heréskedni a felsőoktatásban.
2014. okt. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!