Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexandrabea kérdése:

Most ezzel mit akar?

Figyelt kérdés

A baràtom szakított velem 4 hónapja...3 napja hogy rám ír, idáig semmi érdekeset nem mondott de ma azzal jön hogy még mindig a pénztárcámba tartom a képedet...

Ès mikor ment lefeküdni szivet is küldött.. èn szeretem őt de nemtudom most ő mit akar..szerintetek ?


2014. nov. 1. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14 vagy 15 évesek vagytok?
2014. nov. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 èves làny vagyok az exem meg 25.
2014. nov. 1. 00:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért szakított veled?
2014. nov. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azèrt szakított mert aztmondta hogy ő most egy màsik utat vàlaszt ès jobb ha fèlreàll inkàbb..ès 2 hònapig nem làttuk egymàst utànna felkeresett , azòta nem talàlkoztunk màr vagy màsfèl hònapja ès most elkezdett írni nekem...
2014. nov. 1. 00:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudsz még több infót mondani? Ennyiből nem tudom eldönteni, hogy ő a hülye, te, vagy mindketten.
2014. nov. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Eldobott, de nem talált jobbat nálad így most visszasírná magát. Rajtad áll, hogy éled meg és hogy mit döntesz.
2014. nov. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeret még valahol.

Nekem erről a Fiesta jut eszembe:

"Szeret a nő még hidd el,

most is hozzád húz a szíve,

tele van ő még hittel,

hagyd, hogy újra bízzon benne."


Ne hagyd még, hát nem elveszett a dolog!

Én sajnos hagytam...

2014. nov. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Neken csak ennyit mondott...mèg èn se kaptam rendes magyaràzatot hogy mièrt, pedig sokszor kèrtem hogy csak 1 magyaràzatot mondjon akàrmi legyen az , de vàlaszkènt csak ennyit kaptam.
2014. nov. 1. 00:45
 9/14 A kérdező kommentje:
Èn rideg voltam hozzà mert nagyon fèlek hogy csak jàtszik velem, tudja hogy ő az első nagy szerelmem ès bàrmit megtennèk èrte .
2014. nov. 1. 00:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagy hiba lenne.

Tudom, hogy könnyű ezt mondani, de ha az első nagyon átlépsz, onnan már csak jobbak lesznek.

Ezt pasiként mondom. Csajként meg sztem még jobban érvényes.

Mindig az érzelmek visznek, de a múltban élni hanyatlás, nem szabad. Ő nem lesz a Te igazid. Azt ha túllépsz, hamar megtalálod.

2014. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!