Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van köztetek olyan, aki több évet várt a párjára?

Figyelt kérdés
Úgy értem távkapcsolatban voltatok például, vagy hasonló helyzetben. Hány évet vártál rá?
2014. nov. 1. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat alapból halálra van ítélve mert az egyik úgyis félrelép, ha van rá mód kerülöm az ilyet
2014. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Unokatesómra kb 4 évet várt a pasija, utána nagykorú lett, és kiköltözhetett hozzá külföldre.

Ma már kb 9 éve vannak együtt. e ilyen szerelem kevés van azt hiszem.

2014. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válasza hülyeség...

Én 1,5 évig voltam távkapcsolatban egy valakivel, aztán össze költöztünk megcsalás és hasonlók nélkül.

Mondjuk eleve nem szabad olyannak kapcsolatot kezdenie senkivel, aki abból indul ki, hogy majd úgyis megcsalják, mint az első válaszoló...

2014. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!