Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak akik rég kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik rég kapcsolatban vagytok, van köztetek olyan akinek a barátnője elhagyta magát?

Figyelt kérdés

Tehát nem ad magára annyira, esetleg meghízott.

Zavar titeket?Elmondjátok neki?


2013. júl. 13. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
ez nagyon sok esetben megfigyelhető :D én sose tudtam így elkényelmesedni, még pasi mellett !- de ez azrét, lehet mert nincs elvárásuk önmaguk felé az ilyen nőknek.*szerintem*
2013. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*azért
2013. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én 5 éve vagyok együtt a barátommal és mondjuk mi együtt élünk szóval sokat lát smink nélkül ami nem szörnyű csak smink dob rajta valamennyit és otthoni cuccaim is vannak de azokba is szexinek talál szóval nem hagyom el magam ugyanúgy adok magamra.
2013. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, csak sok helyen olvasom ,hogy pl meghízott a csaj, de azt írják, hogy nekik ez nem számít.

Vajon van olyan is ahol zavarja a férfit?

2013. júl. 13. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Itt is voltak már olyan kérdések amiket férfiak tettek fel, hogy meghízott a barátnőjük, hogyan jelezzék, hogy nekik ez nem tetszik. Másokat meg nem zavar. Szóval - meglepő módon - ez is teljesen egyénfüggő, kit zavar és kit nem.
2013. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem pl zavart mikor a barátnőm túl kényelmesre hízta magát. Persze van egy határ amikor még jól áll. De után már nem...
2013. júl. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előző kapcsolatomban a páromat, miután összeköltöztünk, zavarta, ha erős sminket használtam, vagy ha kivágott cuccot vettem fel. Azt mondta, idegesíti, ha megnéznek más férfiak. Próbáltam megfelelni neki, mert szerettem, de utólag úgy érzem, igen, elhagytam magam.
2013. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zavar, mert azt jelzi, hogy nem akar nekem tetszeni. Persze ilyet elmondani nőnek szinte lehetetlen.
2013. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért sok esetben a férfiak is elképesztően eligénytelenednek, amint nyeregben érzik magukat. Én már szakítottam pasival azért, mert 2 hónap után úgy nézett ki és úgy viselkedett, mint egy ősember, gondolván minek erőlködjön, már megvan a csaj.
2013. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!