Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4 napon 1-1 óra Biciklizé...

Heti 4 napon 1-1 óra Biciklizés elég a formálódásra, edzettségre? Nem szeretnék sivány lenni, csak formás/csinos. Most sincs nagy baj, csak nem elég feszes. és felesleg is van a hasamon. Szóval elég a formálódásra?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, olyan 165 cm és 70 kiló. De nem nézek ki ennyinek NEHÉZ csontozatom van.. szóval így nem mond sokat. A láényeg a bicikli kérdés!!
2010. máj. 20. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol is függ hogy biciklizel:) ha csak nyugdíjjas tempóval hátszélben gurulsz, akkor napi 20 órát is mehetsz, nem fogy sokat,

De ha abba az 1 órába gyorsan és sportosan tekersz, akkor simán fogyhatsz tőle.

De én napi 2-3 órát se sajnálnék, mert azaz 1 óra, elég soványka.:)

2010. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen értem csak mondatm valamit=) Köszönöm
2010. máj. 20. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
én napi 11 kilómétert tolok, nem tul sok, de fél óra alatt megvan, olyan átlag 24 es sebeséggel.
2010. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem elég, mert a bicikli elsősorban kardioedzés, zsírt éget. Ha szép alakot akarsz, ajánlom a Pilatest mellé.
2010. máj. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mrlacko ***** válasza:
Szia, Bőven elég, arra figyelj hogy a pulzusod legalább 140-150 legyen közben! Ha pár hónap alatt feszesebb akarsz lenni, inkább a súlyzókkal foglalkozz kicsit.
2010. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!