Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes sztori véleményeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes sztori véleményeket kérek, ki mit csinálna a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy sztorim és az lenne a kérdésem, hogy velem van a baj, hogy nem tudom elfogadni jelenlegi helyzetem vagy a helyzet nagyon komplikált.


A helyzet az, hogy nagyon bejött nekem egy csaj akivel nagyon jo "baráti" kapcsolatba álltam. Közöltem vele, hogy mit is érzek iránta de ezt mind figyelmen kívül hagyva odaköltözik hozzád. (Egyetemi kintlakás [és a tulaj meg a csaj annya volt osztálytársak]) Ez még mind nem lett volna elég hanem 3 hét együttélés után meg az egyik haveroddal is összefekszik. (haver rendes elöre szolt, hogy nem lenne-e ez baj)


Valaki magyarázza meg, hogy fogom én ezt kibirni ép ésszel? 20/F



2014. nov. 1. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
"ezt mind figyelmen kívül hagyva odaköltözik hozzád" hozzám? hát ezt még át kell gondolnom..
2014. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát már engedted a barátodnak hogy betegye.

De amúgy bebasztok ketten és akkor megbeszélitek őszintén hogy mi is a helyzet.

2014. nov. 13. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!