Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi kapcsolat, ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolat, ez normális?

Figyelt kérdés
Volt egy másfél éves kapcsolatom, aminek nyár elején vége lett.. már nem hiányzik.. de most a napokban elkezdett érdekleni, hogy mi lehet vele... persze, nem fogok írni neki.. de ez normális?
2014. nov. 1. 22:29
 1/5 anonim válasza:

Fura megszokni, hogy nincs kivel megbeszélni ezt azt.

De gondolom van közösségi oldalon profilja, nézd meg mit posztolgat ilyesmi.

2014. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van, azonban elég csúnyán lett vége.. így már nem az ismerősöm
2014. nov. 1. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Normalis! Mert egyszer sokat jelentett neked. Es hiaba lett csunyan vege, idovel a harag elmulik es a.szeretet megmarad.Legalabbis bennem.

En is egy hosszab kapcsolatbol nyar elott leptem ki,eleg durva volt.

De pont most volt muszaj beszelnen egy kozos ismerosunkkel,h minden rendben van e az exemmel es boldog e. Mar nagyon erdekelt.

Ugyhogy igen,szerintem ez teljesen normalis.

2014. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normalis. Hiányzik a megszokott ritmus. Viszont így, hogy csak most jut eszedbe ez, jobb hogy vége lett, merezek szerint jó volt az eegyedül eltelt idő, es ha így érzed, akkor nincs értelme tovább folytatni. Szerintem még évek múlva is eszedbe fog jutni, később biztos már csak a jó emlékekre fogsz emlékezni:-)

aztán sok szerencsét a következő kapcsolathoz:-P

2014. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igencsak van egy következő kiszemeltem.. baromi jól néz ki.. csak van barátja... teendő? :D
2014. nov. 3. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!