Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ryury kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben? (Féltékenység-többi lent)

Figyelt kérdés

Én érzelmes, hűséges és kissé féltékeny lány vagyok. Párom tipikusan szereti ha imponálnak neki és flörtölgethet. Mikor összejöttünk (utólag kiderült) hogy napi több órát dumált egy lánnyal és mindenféle szépet írt neki hogy milyen érzékeny, megismerné meg ilyesmi (elég félreérthetőket) és párszor össze is futottak. Rákérdeztem de hogy nem csalt meg mert nem volt semmi párszor beültek sörözni. A lány is azt mondta hogy párszor találkoztak, de nem is akart semmit páromtól. (Azt nem említette hogy vagyok neki.)

Eltelt több mint fél év és most a munkahelyén találkozgat (kávézgatnak) egy csajjal, és hasonlóan szépeket irogat neki, hogy szeretné látni meg minél több időt vele tölteni. Rákérdeztem és hogy tud rólam és a csaj nem is akar bekavarni elvileg megbeszélték hogy csak barátok. Mégis a szövegből valahogy félreérthető az egész. Nemtudom mit csináljak, mert együtt lakunk, tervezgetjük a jövőt és nagyon szeretem. Állítása szerint ő is :S Viszont ezektől totál kikészülök.



2014. nov. 2. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:

hagyd ott amíg meg nem bánt igazán. egyszer tuti meg fog csalni, ha ilyen, csak idő kérdése


25F

2014. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Huu ez nehéz eset. Én biztos nem csinálnám meg a barátnömmel.
2014. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A férfiak akkor maradnak hűségesek ha ilyen típusúak vagy ha nem akkor csak akkor ha a lány mindent meg add nekik amire csak vágyhatnak. Szóval ha újdonságot nyújtasz neki meg adsz neki mindent akkor valószínüleg nem fog megcsalni de még másik csajjal flörtölgetni sem.
2014. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne hagy ott! Ez. Hülyeség. Beszéld meg vele. Most azért végetvetni egy kacsolatnak mert más nökkel is kedves azért nem éri meg. Amugy neked szokott irogatni szépeket?
2014. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem igazán szokott. És ez nem "kedvesség" az hogy /minél többet látni szeretnélek :$/ meg valami olyasmi hogy /a kollégák szerint ha akarnál valamit akkor nem csak nekem kéne kezdeményeznem/ ....

Logikus lenne a szakitás csak képtelen vagyok rá mert nagyon szeretem :S A megcsalást már nem nézném meg de nincs ilyemire bizonyitékom.

"Megadok neki mindent" Nagyjából többet nem is tudnék nyújtani, kedves vagyok figyelmes próbálok minél többet foglalkozni vele, ha otthon hagy valamit beviszem, folyton nyalogatom a sebeit, ágyban is odateszem magam, inkább lemondok az én dolgaimról meg programjaimrol hogy neki jó legyen. Annyi a baja szerint hogy ha valami nekem nemtetszik és szóvá teszem az hiszti. Mert felőlem menjen le inni, játzson egésznap, tegye amit akar csak tudja hol hogy a lányok az egyetlen gyenge pontom meg a bizalom-féltékenység. És ezeken táncol.

2014. nov. 2. 00:40
 6/8 anonim válasza:
Ha úgy van ahogy írod ülj le vele komolyan beszélgetni és ha csak terel hajtsd el a fenébe mert nem fog megváltozni tapaszalatom....
2014. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De mondtam. Tulságosan szeretem, nemtudom elhajtani. Egyszerűen ő már a családom a másik felem, legalábbis a szivem ezt diktálja és képtelen lennék nélküle lenni, már úgy öszenőttem vele. Mikor már valaki annyira fontos hogy az illatáról csak annyi jut eszedbe hogy "otthon" meg "életem". Nehéz és ez bajom. Ha szerelmes vagyok nemtudok szakítani mert az olyan mintha csak azért vágnád le az egész karod, mert belement egy tüske a tenyeredbe. Ha nem szeretném marha könnyű lenne akkor leszarnám hogy kikkel kávézik úgy lennék hogy pff ha nem vagyok neki elég akkor menjen csak mással találok jobbat... de így nehéz. Számomra képelenség és ezért fáj meg ezért vagyok stresszes. És már átbeszéltük de ő nemtudja miért csinálja ezt elmondtam már neki hogy nekem ez is legalább annyira fáj mintha előttem tapizna le valakit...
2014. nov. 2. 00:53
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátod egy paraszt! Láss már a szemedtől! Hát egyértelműen flörtöl és udvarolgat csajoknak, lehet már meg is csalt! Azt is tagadja, hogy bármi lenne köztük, pedig egyértelmű minden! Mondd el neki, hogy vagy szépe leáll ezekkel vagy otthagyod! Ez már nem szimpla kedvesség, hanem udvarlás és csajozás! Világ életedben úgy akarsz élni, hogy a párod csal és Te tudsz róluk, mert szereted? Ennél több bizonyíték hova kell még? Nem elég nyilvánvaló, hogy melletted csajozgat? Mondd el szépen neki, hogy álljon le ezekkel, megingott a bizalmad benne, ha nem tud leállni, akkor szakíts vele, sokkal jobbat érdemelsz! Nem becsül meg... agyam eldobom mekkora gennyláda ez az ürge és milyen folyékonyan tud hazudni...
2014. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!