Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állítsam le ezt a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le ezt a beteges féltékenykedést, már kikészít?

Figyelt kérdés
Múlt héten a telóm benne maradt a párom autójában, voltak régi SMS-eim pasiktól(3-tól) még abból a korszakból mikor nem jártunk, be lépett a facemre ott is volt néhány üzenet, de csak ismerősöktől, semmi olyasmi ami félre érthető lett volna (meg is mutattam másoknak, hogy megtudjam mi benne olyan félre érthető, de mások sem találták őket annak), csak sablonos "hogy vagy? mizu?" szöveg. azóta ki van bukva rám, lépten nyomon azt fújja, hogy én pasikkal ismerkedek facen, meg most ezek után ő rajta csak nevetni fognak mert mig ő hűségesen udvarol én másokkal chatelek, meg hogy a régi barátnője ugyan ezt csinálta és aztán félre lépett. hogy ne cseszegessen kitöröltem magam a világhálóról, se ismerősökkel, se rokonokkal nem tudom tartani a kapcsolatot mert a skype, viber, mind facebook-kal volt összekötve és most nem tudok belépni mégis fojtatja... titokba át nézi a telefonom, híváslistát stb. már az őrületbe kerget. Hogy magyarázzam el neki?

2014. okt. 31. 19:35
1 2
 1/11 ElnökÚr ***** válasza:
Miért nem törlöd ki a kur.a smseket?
2014. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, teljes mértékben igaza van.

Mi a tökömnek kell a "régi korszakból" sms-eket tárolni??

Nyilván azért mert valami kötöttséget éreztél az üzenetek iránt, mert különben nem tárolgattad volna.

Persze ez a saját magán dolgod, de ezen nincs mit csodálkozni ha egy férfi, jelen esetben a barátod kibukik.

Innentől kezdve persze hogy bizalmát veszti benned, főleg hogy már járt ugyan ilyen miatt hasonló cipőben.

2014. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod neki megmagyarazni, az en baratom is ennyire feltekeny, szerintem ez valami kisebbsegi erzesbol fakad, vagy valami szemelyisegzavar lehet. En ugy kezeltem a dolgot, hogy megmondtam neki hol a hatar, tehat en fb-zom es telozom akivel akarok, os o is, ha megakarnam csalni akkor ezek nelkul is megcsalhatnam. De ez miatt az a baj hogy megingott fele az erzelmem, belegondoltam, hogy ilyen pasival nem tudok hosszutavon tervezni es lehet most csondben van de lehet belulrol meg ideges. En ott fogom hagyni, de nem az miatt mert megcsalom hanem epp az miatt mert feltekeny tipus es ezt nem tudom elviselni.
2014. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De Nagy marhának nézed ezt a pasit:xDD


Bizonyára nem kérdés, hogy rászolgált, és megérdemli:DD

2014. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
tényleg ki kellett volna törölni, csak össze vissza voltak más smsekkel (munka, bank)ami kellett és sose volt időm kijelölgetni és a felesleget törölni, mert két melóm van és állandóan rohanok, meg el is felejtettem...
2014. okt. 31. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Barátcsere, de azonnal, mert ez csak rosszabb lesz.
2014. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért nézem annak? # 4/5
2014. okt. 31. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak:D (nő vagyok, és pontosan tudom, hogy mire hajazol:DD)
2014. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát nem jól tudod...

újra jóba szeretnék lenni vele, csak nem tudom hogyan.

2014. okt. 31. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
A "hogy vagy" "mizu" szöveg miatt nem mondta volna hogy a neten ismerkedsz.Sántít a sztori...
2014. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!