Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek melyik véglet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek melyik véglet jön be jobban?

Figyelt kérdés
Normális 16 éves srác vagyok és egy csomó elutasítást kaptam lányoktól.Udvarias kedves,megértő voltam velük nem játszottam velük.Soha nem mertem jobban közeledni vagy megérinteni őket mert féltem,hogy zavaró nekik ez.A szemem előtt hagyot ott az összes lány...Nektek a normális kedves srácok vagy a kicsit pofátlanabb,nyomulósabb fiúk jönnek be?
2014. nov. 2. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Az jön be nekik jobban, amelyik jobban néz ki. Mint ahogy neked is az a nő jön be jobban, amelyik jobban néz ki. Wattcukoreső!
2014. nov. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Az jön be nekik, ha nem alárendeled magad nekik, és megmutatod, h független tudsz maradni.
2014. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Helyes vagy? Lehet, hogy az a baj. Én nem a külsőre megyek, de lehet, hogy ők igen. Nyomulósok nem, inkább a nagyszájú, szívösszetörős, ne kérdezd, miért.:c
2014. nov. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nyomulós, pofátlan egyértelműen, majd meglátod idővel. Nem lesz kérdés.
2014. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valahol a 2 között a jó. arany középút
2014. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az jön be nekik akinek vastagabb a tárcája.
2014. nov. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én nem vagyok a korosztályod, de elmesélek neked egy sztorit.

Nemrég új munkahelyre kerültem és ott elkezdtem BARÁTKOZNI, mert ugye valahogy be kell illeszkedni. Az egyik kollégám elkezdett pofátlanul nyomulni, annak ellenére, hogy közöltem, hogy kapcsolatban vagyok. De olyan igazán undorítóan. Másnap már nem mentem, szerencsére megtehettem, mert csak próba idő volt. Nem is ez a lényeg, de ha ott maradok, simán tovább zaklatott volna.

Amilyen most te vagy, legalábbis, amilyennek leírtad magad, még mindig csilliárdszor jobb, mint ezek a fa***fejek, akik semmibe nem nézik a Nőt.

DE!!!!!!!!!!!(Remélem eléggé kiemeltem) vannak olyan szituk, amikor megéri KICSIT tovább feszíteni a húrt.

Volt egy srác, aki hajszál ilyen volt, mint amilyennek te leírtad magad, bele is zúgtam, de nem mertem lépni, mert nem tudtam, hogy ő hogy érez, mi csak barátok voltunk. Aztán egyszer csak elkezdett flörtölni. A beszélgetésünkben szinte semmi nem változott, de elkezdett bókolni (milyen jól nézel ki, nekem tetszik a hajad, finom ez az illat), és néha megfogta a kezem. Egyik pillanatban már csak azt vettem észre, hogy beszélgetés közben ÖLELEM és bújok, mert finoman bekúszott a gondolat, hogy ő is tovább menne... Nem taglalom, tovább mentünk. ;)

Szóval ha többet szeretnél, okosan, de éreztesd a lánnyal, hogy kívánod! Ha érzi a szexuális feszültséget és a szimpátia kölcsönös, akkor lehet még abból valami. Remélem tudtam segíteni.

2014. nov. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, most jol figyelj. Lehetsz akarmennyire kedves es udvarias ha nincs onbizalmad. Anelkul az egesz egy kalap kakit nem er. A nagypofaju, bunko macso csavokra csak azert buknak a lanyok mert (tapasztalat) eloveszik a mezes mazos pofikajukat es szep szavakkal ostromoljak a lanyokat meg persze nekik van onbizalom boven, nem felnek kijelenteni h milyen izu koton van naluk es h meg akarod e kostolni stb. Meg 15 evesen kijelenteni h o el fog teged venni felesegul, meg h nem fog megcsalni...milyen jo par lennetek ti egyutt. Erted a lenyeget? Ne csak elmeletileg, hanem gyakorlatilag is legyen t.kod. Ne legyel az a fajta akit az utobbiakban soroltam fel mert az egy ido utan eltavolodik a lanyoktol amikor rajuk unt es hiaba szeretik addig a lanyok, utana utalni fogjak. Legyel aranyos, udvarias de merj odamenni egy lanyhoz magabiztosan es randit kerni. Az egesznek a kulcsa az h jo legyen a dumad. Mikor lesz jo a dumad? Ha magabiztos vagy..ha nem tudnad a magabiztossag sexi. Remelem segitettem.:)
2014. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Munkahelyi zaklatáson én is átmentem már. Nem csak szexuális volt a részéről. Mindenhol ott volt, mindenbe beleszólt, lehurrogott, csak nem fogdosott. A többiek biztosítottak afelől, hogy mindenkivel ilyen, már többször bepanaszolták de olyan jól dolgozik (mi meg nem) hogy pótolhatatlan személy. Ennek ellenére a lányok direkt odamentek hozzá ha ő véletlenül nem járt arra 1 órája. Pedig taszító volt mindenki számára férfiként

Nem emiatt mondtam fel, de ha nem történik ami történt, elgondolkoztam volna, hogy felmondok miatta.

2014. nov. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Sokat tudtatok segíteni:)
2014. nov. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!