Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Elhagynátok az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elhagynátok az új barátnőtöket ilyen apróságok miatt?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagytok együtt. Már a randizós időszakban is félórákat késik a megbeszélt randiról, ott vársz félórán át rá a villamosmegállóban. Felhívod mert hiányzik és hallani szeretnéd a hangját, de nem veszi fel és csak 3 óra múlva hív vissza, megkérdezed h miért, de nem ad elfogadható magyarázatot. Mikor sms-t ír és meg akarod nézni, kinek ír, elrántja a mobilját h ne lásd, habár azt mondja h barátnőjének ír csak. Sok fiúval beszélget facen, habár állítása szerint csak a barátai. És pluszba még nem is fekszik le veled. Együtt alszotok, rád mászik, felizgulsz, erre közli hogy még várni akar a szexszel. Ez így nem olyan, mintha őt nem is érdekelném komolyan? Én komoly kapcsolatra vágyom... És szerelmesen néz rám, de ezekből az apróságokból mégis az jön le, h nem akar engem, ugye?

21/F


2014. nov. 2. 10:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy szarba se vesz nálam nem apróság. Nem hinném, hogy szerelmes beléd.
2014. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor szerelmes valaki mindent rózsaszínben lát ez a helyzet nállad, gondolom szereted, igaz?

Ezért nem akarod észrevenni, hogy kihasznál és lesz4rja az érzéseidet.

Dobd de sürgősen! Vagy beszéljétek át az egészet, hogy most mit akar ez a lány is tőlled; csak kihasználni, hülyíteni vagy mi?

#6 voltam

2014. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ennyire pancser nem lehetsz. Csak te hiszed, hogy a barátnőd.
2014. nov. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Háàt..én annyit fűznèk hozzá, hogy nem olyan jó egy kapcsolatban a làny, de nem 100% ,hogy megcsal.

Ha kb. mindenhonnan elkésik(suli,munkahely,busz,randi) akkor ez egy rossz szokása, de ezen lehet változtatni, ha egyszer éreztetnéd vele, hogy ez tényleg faragatlan viselkedés és "megbüntetnéd" akkor jó eséllyel nem teszi meg többé vagy, ha megteszi akkor kb. max 5 percet késne. De ez csak akkot válna be ,ha ő tisztel téged ennyire és szerelmes beléd.

A màsik meg az, hogy vannak egyszerűen olyan emberek, akiket soha nem lehet elérni. Például: állandóan le van némítva vagy csak nem viszi mindig magával. És ahogy írtad, visszahív. Tehát érdeklődik Ő valamennyire irántad, mert visszahívott.Ha pl. mások sem tudják szinte soha elérni, akkor nem jelenti ez az egész azt, hogy le sem sz*r téged a lány. Nem tudom te hogy vagy vele , de engem kifejezetten zavar, ha látják, hogy mit írok másoknak.

Mi van akkor, ha a barátnője azt írta neki, hogy elkapott tegnap valami fertőzést és tanácsot kér a te barátnődtől ez ügyben? Én is biztos takargatnám, mert ez olyan dolog ,ami az én pasimra NEM tartozik. Ez is csak egy példa volt, de nem annyira lehetetlen, simán megtörténhet. A facebookos barátairól meg annyit, hogy adott a lány okot, hogy kételkedj a hűségében? Vagy hallottál valami pletykát? Attól még ,hogy van X fiúbarátja, nem jelenti azt, hogy a lány kavar egyikkel.

A szerelmeskedés részéről pedig annyit, hogy még CSAK 1 hónapja vagytok együtt. Miért kellene elsietni ezt a dolgot? Húzza az agyad, mert a testeddel szeretne "ismerkedni" ,de nem akar beleugrani a mélyvízbe azonnal. Ezen az oldalon is annyiszor lehet olvasni, hogy " El fog a barátom hagyni amiatt , hogy nem fekszek le vele rögtön? ". És a válaszok többségében az szerepel, hogy ha szeret akkor vár rád ...stb. Az a kérdés, hogy te szereted-e őt? Ha igen, akkor NE erőltesd rá a dolgot. Ezek mint ahogy te is írtad APRÓSÀGOK.

Ès még annyit fűznék az előző válaszolok válaszaiből ide, hogy ŐK komolyan elhagynák a friss barátnőiket ilyen könnyedén? Nem hiszem. Küzdeni kell egy kapcsolatért, mindkét félnek bele kell adni apait anyait, és ha ezek után sem stimmel valami, nah...AKKOR kell elszakadni egymástól.

A tanácsom az, hogy beszélj ezekről a dolgokról vele! És a válaszai/viselkedése alapján döntsd el, mi lenne a helyes. ENNYI. VÉGE

19/L

2014. nov. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!