Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sikeresebbek a lányos fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikeresebbek a lányos fiúk?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy a lányos arcú és testalkatú fiúknak mindig van párjuk...Normális ez?:D
2014. nov. 2. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Én például szeretem beöltöztetni a páromat lánynak, rajta próbálok ki új sminkelési technikákat, stb :) Meg néha az ágyban is ő a lány.


21/L

2014. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DanteSparda ***** válasza:
sajnos manapság a lányok többsége a lányos pasikra bukik lehet bisexek nem tudom de megnyugtatlak vannak még páran akik férfias pasitakarnak
2014. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy megtalálom majd azt a lányt, akinek jó lesz férfias pasiként :D
2014. nov. 2. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs... Mondjuk engem nagyon zavar, hogy nem vagyok férfias. :/
2014. nov. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
leszek*
2014. nov. 2. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Van erre egy jó mondás, amit egy csövestől hallottam, aki lehányta a cipőm: "a lány fiút, de a nő férfit akar." Szóval ha túllépsz az ostoba kislányok körein és igazi nőt akarsz, akkor növessz tököt, mind képletes és szó szoros értelemben.
2014. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem egeszen igy van ám:D

Tudjatok azok a csajok buknak a lanyos fiuk ra akik eretlenek. Itt nem lenezek senkit de megfigyetem h pl a bytheway ert is szinte csak kicsik rajonganak persze van kivetel ez csak izles kerdese

De szem aki erettebb az altalaban a ferfiasabb ferfiakat szeretik

De ez az en velemenyem

2014. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hmm...Van benne valami, de akkor ma nagyon sok éretlen lány mászkál az utcákon :/
2014. nov. 2. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért mert a tinilányoknak ezek jönnek be én is az vagyok de nen a b*zis vékony hanem a testesebb izmos pasik teccenek
2014. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mondjuk en neha kirivok a "mai lanyok" kozul, ugy latszik itt egy ujabb dolog. Nem tudom megerteni h miert a b*zi kis p*csokre kell bukni es a hulye pavakat isteniteni -.-

Mert a 'meleghaz' kialakulasahoz kell egy 'kis' tragya is :P Magyarul: sok fiu nem csak kulsore hanem szemelyisegre is... Hogy mondjam. A lanyos nem a lehtokeletesebb szo, a pava a legjobb talan. De ahhoz hogx ilyenne valhassanak kell egy rakas hulye pi*sa is.

En nem vagyok hajlando a bu*ikaknak jopofizni, ugyhogy lehet euert nem allnak velem szoba paran. Haveri szinten sok fiu baratom van, de egyik srm pava.

Nem a lanyos fiuk a jobbak, csak a tarsadalom a romlott.

17/L :)

2014. nov. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!