Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nem is szeretem?

Figyelt kérdés

Van barátom egy ideje. Kedvelem nagyon, kicsit néha féltékeny is vagyok, szeretek vele lenni... De nem tudom, hogy szeretem-e, vagy sem. Mindig mindenbe belekötök :( Sosem tesz semmi rosszat szegény, mindig őszinte, jó és kedves velem, de mindig bizonytalan vagyok, hogy biztosan szeret-e, és nem csak mondja....és ezért mindig beleszólok neki, hogy úgyse igaz amit mond, nem is szeret, hazudik... Pedig tényleg látszik rajta, hogy próbál velem jó lenni. De nekem minden kevés :'( Talán lehet hogy azért, mert nem is szeretem, nem tudom :(((


Mindig sírok, mindig bánkódok, hogy úgyis talál jobbat, és aztán elhagy... Nem adom tudtára ezeket, de ezek lassan-lassan belülről felemésztenek, és én leszek az, aki szakítani fog, hogy ne kelljen mégegyszer csalódnom....


Tudom, hogy nem vagyok normális, de kérlek segítsetek!!! :( Ezért írtam ide.... Mi a fene bajom van? :( :'(


18/l


2014. nov. 2. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy jó dolgodban nem tudod,mit csinálj!Ez részedről nem szerelem,csak birtoklási vágy,kis hisztivel vegyítve.
2014. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki akarod sajátítani. Csodálom, hogy még nem hagyott el.
2014. nov. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1: Lehet hogy igazad van :( hisztis vagyok... :( De meg akarok változni! Hogyan tovább...?
2014. nov. 2. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
az én exem is ilyen volt.. megleptem sokat kedveskedtem figyelmes voltam de néha jó volt magamra figyelni komolyan ez napi max 2 óra + 7óra alvás a többi mind az övé volt hát ere szépen megcsalt.. othagyot egy másikért
2014. nov. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy összeszeded magad,vagy hagyod a csókát,hadd élje az életét! #1-es
2014. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!