Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, nemet mondott, mit tehetnék hogy lássa hogy én tényleg szeretem és talán meg gondolja magát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagyon jól elvoltunk szerintem még ő is úgy volt hogy lehetne köztünk valami, egyik este még közelebb kerültünk egymáshoz mint valaha (szerintem ott kellett volna lépnem) de nem léptem mert biztosra akartam menni hogy lehet köztünk valami, nehogy a barátságunk rovására menjen, utána következő napokban eltávolodott tőlem, mostanra teljesen kihült a kapcsolatunk, de én még mindig szeretem, mit tegyek hogy esetleg meg gondolja magát?
2014. máj. 29. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Haggyad egy kicsit,ne keresd,vagy ha ő keres legyél elfoglalt ne ő legyen az életed középpontjában!Aztán hidd el ha tényleg fontos voltál neki ő fog majd jobban utánad kapadozni! (egy nő)
2014. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó igen erre én is gondoltam, de lehet hogy kihagytam egy fontos részletet.... lakótársak vagyunk.. és ha meg is oldom hogy ne találkozzunk mivan ha nem keres? de ő nem azt az oldalam ismerte meg amit kellett volna és én azt szeretném neki megmutatni, de hogy így vissza húzódott nem tudom hogyan tudnám
2014. máj. 29. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Lépni kellett volna, mert most lehet azt gondolja a lány, hogy nem is érdekled, és megijedt, hogy ennyire kinyílt neked, ezért kerül és távolodik.

Vagy konkrétan mondta, hogy "Nem akarok együtt lenni veled!"?

Mert ez esetben életbe lép az első válaszoló tanácsa. Te megtettél mindent, ha akar valamit, akkor most már neki kell lépnie.

2014. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
konkrétan mondta hogy nem, mert ha együtt lakunk az nem működne és így lakótársal nem, meg amúgy sem biztos.... ezt mondta
2014. máj. 30. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!