Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem! Hogyan vágódjak be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem! Hogyan vágódjak be nála? Helyes ez így?

Figyelt kérdés

Van egy srác, MSN-en beszéltünk. Nem gyk, nem chat, hanem myvipen keresztül. Nagyon jófej, volt hogy 17 (!!!) órát beszéltünk egy nap! Olyan tipikus megunhatatlan ember :D Rájöttem arra, hogy teljesen oda vagyok érte. Minden tett után az jut elsőre eszembe, hogy húú, majd elmesélem neki :D teljesen az ideálom, helyes is. Volt egynéhány mondata, amiből az jött le, hogy nem vagyok neki én se közömbös. Mivel tudnék nála bevágódni?

én 14/l ő 15/f


2010. jan. 26. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég!!!!! Am már bevágódtál tuti.De ne msnsen beszélgessetek!!! Találkozzatok
2010. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Indítványozd, hogy találkozzatok élőben. És élőben meg csábítsd el.
2010. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jövő héten esedékes, hogy elvisz motorozni :D mit tegyek majd? :D nem volt még netes találkám sose :D nem tom, hogy mit-hogyan :D
2010. jan. 26. 18:56
 4/12 anonim ***** válasza:
én nem mernék még vele motorozni. egyébként tök mindegy ugyanúgy mint ha nem netes randi lenne
2010. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én merek :) sétálunk egyet a városban, majd hazavisz. tehát nem egyből felülök mögé :D én profi benzintyúk vagyok, ő is vitt már embert (haverjait, akik kb 2x olyan nehezek lehetnek mint én :D). ültem már tök ismeretlenek mögé is. félelemérzetem nincs.

am mire gondoltál konkrétan? miért ne üljek fel? mert eleshetünk? vagy mert nem ismerem? miért?

2010. jan. 26. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:

egyrészt rossz az idő. Másrészt olyan hideg van h megfelelő öltözet nélkül megfagysz.

A másik!

Az h sokat dumáltok nem jelent még sokat.

EGYET JEGYEZZ MEG! SOSE ÜLJ FEL OLYAN MÖGÉ AKIT NEM LÁTTÁL EDDIG MOTOROZNI, ÉS NEM ISMERED LEGALÁBB 1 ÉVE MÁR!

Hidd el, nálam nagyobb "benzintyúk" nincs.

5 éve vagyok a párommal, de csak egy év után ültem fel mögé, és azt is csak nyáron.

A decemberi akcióban vettem a mocis felszerelésem (ruha, bukó, kesztyű) 380 ezer forintért!!!!!!!!


Mellesleg 15 évesen mit motorozik? sincs is rá jogsija nem?


Olvasd ezt végig! A kommenteket is! Főleg az első kommentet!!!!


[link]


Ez autóbaleset...mi lett volna ha motorral zakóznak el?

2010. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jogos. nekem mondjuk nincs ~400ezret érő felszerelésem, de elég komoly van. M kategos jogsija van. a hazaút nem sok. rengetegszer megtette ő is, én is. viszont valóban, ezt még végiggondolom egypárszor. majd este. akkor tisztábban szoktam látni a dolgokat.
2010. jan. 28. 16:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Örülök h alszol erre a dolgora még egyet.

Bármi előfordulhat egy tapasztalt motorossal is, pláne egy fiatal kis tapasztalatlan gyerekkel.

És látod, írtad h rövid a táv. Nos, mi a párommal nyáron szinte 5-600 kilométereket utazunk, és így is borultunk egyszer. (nem a mi hibánkból, hanem mert ránkhúzták a kormányt) és ha nem lett volna rajtam akkoris drága cucc, akkor lehet h meg is halok.

22 éves létemre....

Szóval ezért írtam a 380ezret...mert olcsó, gagyi cuccal semmire se lehet menni. Egyszer elvágódsz és neked annyi.

Nem szeretném h 14 évesen kinyiffanj, mert beültél egy olyan fiú háta mögé, akit nem olyan rág óta ismersz.


Meg, hogy az igazat bevalljam- nem erkölcsi prédikációból- de a pasik szoktak néha napján "vagánykodni" h mennyit tud a motor, vagy a kocsijuk...és hogy tetszelegjenek a lányok előtt lehet h kicsit jobban nyomják a gázt (vagy húzzák) és ebből lesz a probléma.

A hóesés, a fagy pedig csak mégtöbb veszéjt jelentenek.


Fogadd meg a tanácsom, várj még kicsit a motorozással.


üdv :D:D

minden jót !


Sz

2010. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igazad van. rengeteg ember mögött ültem. de visszagondolva nekik rengeteg rutinjuk volt.. első kérdésük mindnek az volt, hogy mit engedek. nem lesz motorozás. apukám is 30 éve motorozik, őt átlökték a szembe jövő sávba, ahol egy teherautó jött..... inkább hazajövök vonattal :)

köszi :)

2010. jan. 29. 19:35
 10/12 anonim ***** válasza:

okos csajszi vagy, tudtam hogy belátod h veszélyes a motorozás... :):):)!!


Puszi :)


22/L

2010. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!