Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálok dolgozni menni, utálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálok dolgozni menni, utálok mindent az életemet is, ha lenne barátnőm tényleg szebbnek látnám a világot?

Figyelt kérdés
mert nekem sokan mondták azt h szebbnek látnám

2014. nov. 2. 18:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem tudok egyedül boldog lenni, undoritó és unalmas az élet, de am sztem is egy csaj boldogabbá tenne engem
2014. nov. 2. 20:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Oké, és ha a csaj elhagy? Akkor tovább agonizálsz, míg jön egy másik, vagy kapásból öngyilkos leszel? Egyáltalán, miért érzed úgy, ha egyedül nem működik az életed, akkor valaki mással fog? Sokan élnek ezért kapcsolatban, mert amúgy nem tudnak mit kezdeni magukkal és így legalább úgy érzik, hogy van valami értelme élni, de általában a másik is max. ezért van velük. Egy egészséges, teljes életet élő ember nem függ a párjától, és nem is akar olyan kapcsolatot, amiben tőle függnek.
2014. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ha elhagy nem érdekel ettől még nem lennék öngyilkos, de legalább addig boldogabb lehetnék amig van csajom, csak barátnőt találni nagyon nehéz!
2014. nov. 2. 20:37
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem szeretem ezt a fajta hozzáállást. Önző és ostoba. A saját boldogságáért mindenki maga felel azt teljes egészében egy másik ember vállára rakni nem fair egyrészt másrészt elég egyensúlyhiányos kapcsolatot eredményez.

Neked nem is szerelem kell csupán menekülni akarsz a saját világodból, és ez nagyon rossz, előbb legyél teljes boldog ember aztán keress kapcsolatot.

2014. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Ebben az a hiba, hogy Magyarországon még elég nehéz jó drogot szerezni - legálisan meg sehogy - az alkohol meg csak máolata a boldogságnak nem okoz valódi eufóriát. Legalábbis az alkoholista rokonaimon ezt látom.

2014. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ös eléggé sajnállak ha szerinted csak droggal meg alkohollal lehet boldog az ember. Nekem valahogy ezek nélkül sikerült egy össze egészébe elégedett kiegyensúlyozott életet összehoznom.

És továbbra is tartom, hogy amíg az ember nem szereti saját magát a kapcsolatai kudarcra vannak ítélve. A kérdező is csak a könnyebb utat keresi, majd egy barátnő mindent megváltoztat mi? varázsütésre. Ne röhögtess már. Magát kéne előbb rendbe tennie, de az ugye nehéz.

2014. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!