Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi lemond egy nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi lemond egy nőről akkor már sosem kell neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi mindig éreztem hogy szeret, vagy kedvel vagy vmit érez irántam, de sosem voltam benne biztos, a lényeg hogy éreztem és mivel nem mutatott egyértelmű jeleket vagy nem esett le nem léptem. Egyszer hallottam h a haverjának mondta hogy lemond rólam. Vagyis akkor még nem tudtam hogy rólam, de ma rájöttem hogy akart, igazából tudtam h vmi bántotta és hát az hogy nem léptem felé, de már másnak teszi a szépet, ami nekem sokkal egyértelműbb bár tény hogy a nő is flörtöl rendesen... velem kedves de semmi több. A kérdés, hogy ha egy férfiben akkora szomorúságot okoz, hogy nem kell a nőnek, hogy látszik rajta, megtörik, elkeseredett, akkor már sosem kell neki a nő? Én mindig kedveltem, tudja hogy tetszik, de nem lép különösebben, szóval én nem hiszem h léphetnék, várjak, vagy felejtsem el végleg, végülis mindketten bénák voltunk, nem is kicsit.
2014. nov. 2. 19:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: Nagyon tévedsz. Biztos van ilyen, csak elgondolkodtató... megéri valakire várni, aki feléd se néz? Megéri foglalkozni valakivel aki tojik rád? Szerintem nem. Érzem én a romantikát a dologban, csak az a baj, hogy szerintem nem éri meg. Főleg ha a végén kiderül, hogy évekig vártál a semmire, mert... mondjuk nem is illetek össze.
2014. nov. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De most a romantikus hőst félre téve... miért kéne egy férfinak évekig várnia egy nőre? Mi célból? Ha a nő szabad, de a férfi közeledésére nem vevő, vagy egyáltalán teljesen hidegen hagyja, akkor miről is beszélünk? Ha meg nem szabad... én nem is foglalkoznék olyan nővel, akinek kapcsolata van. Onnantól az a hölgy ilyen téren nem létezik számomra.
2014. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!