Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jogosan vesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan vesztem össze a párommal?

Figyelt kérdés

próbáltam neki írni nem válaszolt egy üzenetre sem a facebookon teljesen offline volt aztán nem volt se viberen se a family finderbe (az egy alkalmazás amivel valós időben tudom nyomon követni GPS-en hol jár)

na de kb vagy 8 9 órán keresztül teljesen offline volt sehol se tudtam elérné már tiszta rosszul voltam hogy esetleg valami baj történt vele és hát persze mint kiderült előző nap nem töltötte fel a telefonját és a pót aksit is otthon hagyta ennyi erővel akkor halálra is aggódhatnám magam nem?

Ti mit szólnátok?


2014. nov. 2. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Érthető, de nem jogos, ezen összeveszni nem kellett volna, csak megmondani neki, hogy máskor figyeljen oda, hogy ne hagyja otthon a cuccait. Viszont ez a mindenhol nyomon követed dolog is tőled elég sok azért....
2014. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
Úristen hát emberből van!
2014. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anika Indigo ***** válasza:
100%

“Félek attól a naptól amikor a technológia fontosabb lesz,mint a személyes kapcsolattartás.A világon lesz egy generációnyi idióta.”

/Albert Einstein/

2014. nov. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jó igen csak hát halálra aggódtam magam felhívni meg nem hívott mert nem tudta fejből a számom :(


nem nyomon követem nálunk mindenki ezt használja itthon mert ha esetleg valami baj történik akkor csak egy gombot kell megnyomni és beriaszt mindenkinél hogy bajban van és akkor tudunk intézkedni

2014. nov. 2. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
ANnyira hányok az olyan pároktól, akik óránként telefonálnak egymásnak, meg facebookon írnak, és ha nem, akkor meg tisztára kiakadnak... Én van, hogy fel se megyek 2 napig a facebookra, mert van jobb dolgom is. És igen, előfordul, hogy lemerül a telefonom. Puff.
2014. nov. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
De Basszus akkor sem összeveszni kell vele meg számonkérni meg a jó ég tudja... Nyolc óra az kb munkaidő, elvan, dolgozik, sosem értettem minek b*sztatni a másikat napközben ha nem fontos vmi.
2014. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!