Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most gyászolnom kéne a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most gyászolnom kéne a dolgot?

Figyelt kérdés

Ismerőseim mondták h hát manapság már egy normális pasi sincs mert vagy kockulnak vagy elmennek bulizni és ők egyszerűen nem találnak egy komoly partnert akinek kemény 20-n évesen átlagba szülhetnének mert az össze a család alapítás témán rugózik.


Én meg nézek h wtf van ?

20-n évesen szülni jók vagytok na ehhez sok sikert.

És komolyan ott hisztizett az össze h a mai pasik így úgy csak a szexre mennek...


És csodálkoznak h nekem mér nincs nőm !


20 F



2014. nov. 2. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérlek mutass a leírásodban legalább két olyan mondatot amelyek összefüggenek egymással... vagy a kérdéssel.
2014. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Ha ez vigasztal, én cseppet sem csodálkozom rajta, hogy Neked miért nincs "nőd" :)
2014. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Szilvás buktát mer azt szeretem.
2014. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden normális lány 20-n évesen már komoly kapcsolatot szeretne nem biztos hogy 20 évesen akar szülni lehet hogy csak 25 évesen vagy később csak szeretné megtalálni azt az embert akinek majd szülhet...
2014. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk most van a nagy dömping a volt osztálytársak között: 24 évesek vagyunk, a fele már férjhez ment vagy eljegyezték, egy 24 és egy 26 éves barátnőmnek most nyáron született babája.

Az exemnek 22-23 éves korában ilyen még eszében sem volt, komoly kapcsolat sem. Se a bátyám (32), se egy másik ismerősöm (27) nem akar még családot -ellenpéldát is tudok, de abból még kevesebbet.

N

2014. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!