Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1,5 éve szakított a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve szakított a barátom velem, több évig voltunk együtt. Már nem volt szerelmes belém meg nem akarta még lekötni magát. Feladjam vagy hagyjam még élni?

Figyelt kérdés

Hirtelen jött az ötlete,bepánikolt,fiatalnak tartotta magát(26) és még élni akar.Hagytam hadd menjen, én is uj kapcsolatba kezdtem.Amikor megtudta hogy lefeküdtem az uj barátommal ő is összejött egy lánnyal,szinte válaszként,bár nem szerette csak "arra" volt neki,nem is sokáig birta vele,szakitottak.Ismét elkezdett engem környékezni(talik, emailek,barátnőimet faggatta)és amikor megkérdeztem mire ez a nagy érdeklődés azt mondta csak barátilag akar közeledni.

én minden kapcsolatot megszakitottam vele.Mindent vagy semmit,nem akartam kinozni magam,nekem minden tette fájt...

Nyáron ismét összejött ezzel a csajjal,szerintem mert én is kapcsolatban vok még,csak hogy legyen neki is valaki meg ez a csaj azota is nyomult rá kitartóan,teljesen rátelepedett,beadta a derekát,csak fickóbol van

.Tudom hogy nem szereti, ezt mondta is és látszik is rajta,csak azért van hogy legyen vkije.

Szerintem még engem szeret legbelül de a haverjai szerint is tul büszke ahhoz hogy visszakönyörögje magát hisz ö szakitott, inkább elviseli ezt a kapcsolatot.

Nekem eléggé rossz a mostanival, megbízhatatlan, volt hogy megcsalt,de vele büntetem magam amiért öt elveszitettem.Valamennyire szeretem,de sehogy sem akar összejönni a dolog.

Nagyon hiányzik a régi bizalom, az a leirhatatlan összetartozunk-érzés, mi voltunk mindenki szemében az álompár...És ezt most más élvezi,vége az álmomnak.

Legszivesebben eléállnék és elmondananám hogy mennyire szeretem de rengetegszer megaláztam már magam előtte és mindig elküldött hogy nem érez már ugy mint rég,de félek hogy ez a lány örökre elveszi tölem.Nem tudom mit csináljak, nem tudom nem szeretni,nem tudom elfelejteni mert legbelül érzem hogy szeret.

Szerintetek feladjam, vagy haggyam még élni?


2007. okt. 25. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni a szakítás forrását, lehet ellaposodott a kapcsolatotok.Ha újra belefognátok lehet ismét ez lenne a vége és csak te szenvednél.Ha te alázkodnál meg újra elöjönne problémának, hogy megalázva éreznéd magad és nem lennél biztos benne többet hogy ö szeret-e igazán.Ha felejtös típus vagy akkor megteheted próbálkozasnak, a boldogságod a lényeg és a mostani kapcsolatoddal szerintem fel kellene hagynod.Próbálj elöször te is barátként közelíteni és ha összetartoztok az kiderül.Nem szabad, hogy az érzelmek túlságosan elragadjanak, csak fokozatosan, okosan.Vezesd rá az érzelmeidre és ne hirtelen szavakkal kapd el, mert azok sokszor nem hoznak eredményt.Sok boldogságot!
2007. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!