Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés
Párommal a gyerekvállalásról beszélgettünk és ilyet mondott, hogy ha lesz gyerek, akkor őt jobban fogja szeretni nálam, mert akkor már csak a gyerek fog számítani. Hát erre úgy felkaptam a vize - hogy mekkora hülyeség ez, attól még, hogy lenne gyerekem, ugyanúgy szeretném a páromat is - és megmondtam neki, hogy akkor én nem akarok tőle gyereket, mert én nem csak egy inkubátor vagyok. Szerintem ez nem normális hozzáállás. Szerintetek?
2014. nov. 3. 15:19
 1/7 anonim válasza:
A párodnak volt normális a hozzáállása. A gyerek az első mindig. Majd ha felnő a gyerek, akkor ő vele fog dugni az anyja helyetted, mivel már elég érett lesz ahhoz, mondjuk 14 évesen.
2014. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gyerek az 1.
2014. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember a gyerekét jobban szereti a párjánál. A gyerek az ember saját vére, akit "feltétel nélkül" szeret, egyszerűen azért, mert van. A párjával már más a helyzet, őt nem szereti feltétel nélkül, csak amennyiben megfelel az elvárásainak...
2014. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az érzelmek nem rendelésre jönnek. Felesleges ezen vitatkozni. Ha majd adódik a helyzet, kialakul és mindenkinek jó lesz.
2014. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha lesz gyereked, akkor megérted :) egy apuka
2014. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a gyerek az első. De attól még ugyanúgy lehet szeretni mind a kettőt, csak másféleképpen.
2014. nov. 3. 15:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz, hogy a gyerek fog "csak" számítani, de valóban ő lesz az első. Az ő iránta táplált szeretet teljesen más mint egy társ iránt érzett szerelem majd később szeretet, de majd te is meglátod, ha lesz gyermeked.

Viszont ezt egy nő és egy férfi teljesen másképp éli meg, a gyerek születésével sokminden megváltozik, de nem törvényszerű, hogy a dolgok elmúljanak, viszont egy anya a gyermekéért ölni képes, az ő boldogsága, öröme, jóléte lesz az első és minden más csak utána fog jönni.....te is.

2014. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!