Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt mondta a barátom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, hogy felesleges volt együtt tölteni a napot mert nem csináltunk semmi hasznosat. Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés

Négy éve járunk már, lassan két éve már csak hetente egyszer tudunk találkozni mert más városba kerültem egyetemre. Tényleg semmi extrát nem csináltunk tegnap, összebújva megnéztük egy filmet, beszélgettünk meg ilyesmi és megkaptam, hogy teljesen felesleges volt velem találkozni, mert nem haladt semmit előre az élete és inkább csinálta volna a saját iskolai teendőit. Ez normális?

24 L



2014. nov. 2. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidd ki a rétre és alázd meg!
2014. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a barátom ilyet mondana, szerintem nem kicsit lennék rá mérges. Gondolom, hogy mi hiányzott neki, de akkor kezdeményezzen, ha én nem teszem meg.
2014. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az... nem mondta, hogy elszeretne menni akárhová is, úgy tűnt, hogy jól el van. Utólag már minek mondja
2014. nov. 2. 13:45
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Igaza volt..azért vagytok együtt, hogy egymást előre vigyétek, nem azért, hogy legyen kivel időt eltölteni, arra ott vannak a haverok.
2014. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Leforditva: nem szexeltetek, ez pedig nem tetszett neki. Alig lat es nincs szex se...unatkozott veled.

Most akkor hazudjon inkabb?

2014. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez a megjegyzés kifejezetten sértő, megalázó, sőt, gusztustalan. Én nem hagytam volna egy ilyet szó nélkül, sőt, akár még szakítás is lehetne a vége, hiszen ha úgy érzi, a kapcsolatunk ennyire "felesleges", és nem viszi őt elérőbb az életében, akkor nyugodtan menjen és keressen mást...


Szerencsére nekem olyan párom van, aki öt év után is ugyanúgy élvezi a társaságomat, és pihenni, punnyadni is jó együtt. Persze nem ebből áll a kapcsolat, de ha néha heti egyszer tudunk találkozni, akkor nincs is másra igény.

2014. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szexeltünk
2014. nov. 2. 13:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szex is volt akkor ooo: megkerdezted, hogy miert mondta? Esetleg valtozatossagra, vmi porgosre vagyik?
2014. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon fura srác egyébként, ha éppen nem csinál valami hasznosat már nagyon nagyon mérges lesz magára..szerintem ez nincs rendben. De gondolom ez abból fakad, hogy eléggé megcsúszott az egyetemmel és már rég lakása, pénze stb, lehetne közel a 30-hoz.
2014. nov. 2. 13:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha szexeltetek, akkor valami nagyon-nagyon nem oké. Hetente csak 1 napot vagytok együtt és így se élvezi a veled töltött időt?


Ebből k#rva erős szakítás lesz, rekord időn belül

2014. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!