Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mellett döntsek? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

most kapcsolatban vagyok, de még mindig nem tudtam elfelejteni exemet és felvettem vele a kapcs.-ot, ha minden igaz, fogunk találkozni, de annak az lesz a következménye, h megcsalom jelenlegi barátomat. és tudom, h ez így nem mehet, csak nem tudok dönteni kettejük között.

az exembe még mindig szerelmes vagyok és lehet, h ő is újrakezdené... mindössze csak 3 hétig jártunk, mert "megcsalt", ami így utólag átgondolva lehet nem is számítana annak, csak ha hagyom a dolgokat tovább történni. kezd úgy tűnni, h újra összemelegedünk, de tudja, h most van valakim. ő érzelmileg teljesen kielégít, még így is, h "nem tudjuk" mi lesz velünk, odafigyel rám, foglalkozik velem, jeleket küldözget. abban a 3 hétben nagyon boldog voltam, szívem szerint annak örülnék a legjobban, ha újra összejönnénk.

a jelenlegi barátom, úgy érzem, nem szerelmes, 1x sem mondta, h szeret, ahogy azt sem, h hiányzom neki... kb. 2 hónapja járunk. persze, ha nem érzi, ne mondja. de sajnos én igénylem, h a "pasim" jelezze, h jelentek neki valamit, ezeket exemtől mind megkaptam... a barátom úgy beszél velem, mint 1 haverral, semmi érzelem szinte, ami arra utalna, h járunk. amikor együtt vagyunk, az jó, akkor érzem azt, h járunk, de máskor nem, 1 héten 1x találkozunk, pedig 25 km a távolság köztünk és még egy suliba is járunk, de ott is csak köszöngetünk egymásnak, mert nem szeretne mutatkozni. amíg nem kapott meg, addig nagyon kedves volt, miután összejöttünk, leeresztett és akkor jöttek ezek a problémák. említettem neki, h megismerkednék családjával, ígérte, h megbeszéljük, nem lett belőle semmi. Karácsonyra nem kaptam ajándékot tőle, de ez a legkevesebb. fontosabbak a barátai neki, mint én. párszor már volt lekezelő is velem. viszont jó pont, h elfogad olyannak, amilyen vagyok. bár exem is.

azt még hozzáteszem, h exem 85 km-re lakik tőlem, de vele is hetente tudtam találkozni, viszont most utazás költségei miatt nem biztos, h így marad.

ha ésszel gondolkodom, maradok mostani barátom mellett, de a szívem... nekem szerelem kell, amit szerintem az exemtől kaphatok meg. nem tudom, h döntsek, mert valamilyen szinten kell a jelenlegi barátom is, csak annyira érzelemhiányos az egész.

kort és nemet is írjatok, légyszíves!


2010. jan. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
azt hiszem te már eldöntötted... az exed kell. én úgy látom. :)
2010. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen :( de mi lesz, ha megint csak olyan rövid ideig tart? :( már 3. hete beszélünk újra.
2010. jan. 26. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem könnyű. Nem tudnál beszélni a jelenlegi barátoddal azokról a dolgokról, amik zavarnak, hogy változást szeretnél ebben-abban, és, hogy szereted meg minden, de neked ez kevés. Ha összeszedi magát vele, maradsz, ha nem (akárha azt mondja ő ilyen és nemfog változni, akárha rábólint, de cselekedni már lusta lesz) szakítasz vele. De ne csald meg. Hisz te is átélted milyen szar az. A tiszta döntések mindig a legjobbak, A sumákolás, hazudozás mindig, veszekedéshez, alázáshoz, bosszúhoz vezet.

És bár az írásodból én is azt vettem ki, hogy a régi pasidat akarod visszakapni jól gondold át, mert lehet, hogy legközelebb már nem tudsz közbelépni, ha helyzet van és akkor jön a 2 hetes zokogás, hogy micsoda hülye voltál, hogy tudtad, hogy meg fog csalni, te meg mégis összejöttél vele. + nincs ebben valami olyasmi gondolat, hogy most örülsz(kárörvendesz), hogy a régi pasid beismerte, hogy hibázott azzal, hogy megint utánad fut (nem bír nélküled élni) és ettől nagyon nagy elégedettség tölt el?

ui.:bocs ha kicsit zavarosra sikeredett

2010. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de szeretnék vele beszélni ezekről, ahogy exemmel is, h pontosan mit akar. csak amikor találkozom barátommal, nem akarom elrontani azt a kevés időt. arra is gondoltam, h ő ilyen beállítottságú, de akkor sajnos nagyon eltérőek vagyunk. attól félek, h a végén mindkettőjüket elveszítem, mert tudom, h jelenlegi barátommal sokáig együtt lennénk, de nincs érzelem. nem szeretném megcsalni, de nagyon nehéz, ilyen helyzetbe még nem voltam. amikor először beszéltem régi pasimmal, azt mondta, h ne legyen semmi. aztán 1x csak felhozta a találkozást, majd mondta, h nem akar senkitől sem kapcs.-ot, pár napja viszont bevallotta, h hiányzom neki
2010. jan. 26. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!