Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TÉNYLEG nem számít a külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TÉNYLEG nem számít a külső, csak a kisugárzás?

Figyelt kérdés

A következőt vettem észre:

lényegében mindegy, hogy az ember kövér, duci, vékony, barna hajú, vastag szemöldökű, görbe orrú, stb., ha jól érzi magát a bőrében.

Volt egy srác az iskolánkban, zsíros hajú, duci, a barátnőim szerint nagyon ronda volt(egy se mondta, hogy helyes). Mégis annyira megfogott a viselkedése, a kisugárzása, hogy az csak na.

Egy csomó lány van az iskolában, akik NEM szépek(oké, relatív a szépség, de a többség szerint, sőt, első látásra a fiúk szerint SEM), mégis olyan magabiztosak, és van egyfajta kisugárzásuk, melynek következtében rengeteg embernek tetszenek. Tényleg ennyin múlik?

Én régen SOKKAL csúnyább voltam, mint most(vaskosabb, nem voltam izmos, kesze-kusza szemöldököm volt, zsíros hajam, LÁNY létemre), mégis nagyon boldog voltam és elégedett magammal, ennek következtében több udvarlóm is volt.

AMióta lelki gondjaim vannak, és nincs "pozitív" kisugárzásom, hiába vagyok 1000000000x szebb, mint anno, kb. senkinek se kellek.

Tényleg belül dől el minden?


2014. nov. 3. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha magad nem tudod elfogadni, más, h fogadjon el?


Amúgy azért számít a külső valamennyire.

2014. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez így van!


Én nagyon kövér voltam tavaly sokaknak nem tetszettem, igaz mogorvább is meg önbizalom hiányos is voltam meg az öltözködésem is jó lett volna csak minden hülyén állt rajtam. Aztán leadtam nem keveset de még mindig duci vagyok, viszont tudtam változtatni az öltözködésemen, meg a megjelenésemen, ami olyan szinten feldobta az önbizalmam hogy azóta másképp néznek rám az emberek. Sőt a lányok is! És akinek jó a kisugárzás, jó az önbizalma arra lehet pozitívan nézni ezt én is észrevettem már!

2014. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól látod. Javaslom, hogy olvass utána az Agykontroll-nak.
2014. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire számít. Ezért idegesít fel mindig a jaj átlagosan nézek ki és kedves is vagyok mégse kellek senkinek siránkozások.

Az első barátom egy olyan csajjal csalt meg, aki...inkább kövérnek mondanám mint ducinak, rövid össze vissza festett drót haja volt, az első fogai lyukasak voltak szóvaal volt kivetni való rajta. De olyan természete meg kisugárzása volt hogy az hihetetlen. Egyébként a barátnőm volt...Eddig csak egy barátom volt akire átlagban 9 pontot adott mindenki. Rajta kívül senkivel se azért kezdtem el járni mert fúú hát ez egy adonisz

2014. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!