Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők, lányok, nőstények!...

Nők, lányok, nőstények! Nektek mikor jön be egy férfi, milyen külső és belső tulajdonságokkal bírjon?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ülsz a vonaton, s egy fiú, avagy egy férfi leül veled szembe, s elkezdtek beszélgetni. Amíg még meg sem szólalt, már van róla egy kialakított vélemény a fejedben a külsejéről, amint beszélgettek már a belsőjéről is, valamennyi.


Tehát külsőre mi fog meg?

- Kisugárzás -> Ez alatt mit értetek? Megjelenés vagy viselkedés?

- Öltözködés -> Milyen öltözékek tetszenek? (akár kép is)


És belsőre?

- Beszédstílus -> Milyen beszédstílus jön be?

- Tulajdonságok -> Persze ha jobban megismerted, egy két jobb tulajdonságára is szert tehetsz, ami úgymond "ékesíti" az embert akivel beszélsz.


Tehát én itt most az ízlésed kérdezem, hogy neked mi tetszik, illetve az is érdekel, hogy melyik korosztályba tartozol.


Ezáltal kérlek írj kort is! :)

16/f



2014. okt. 11. 16:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam a lehető legösszeszedettebben feltenni a kérdést, hogy megválaszolása könnyű legyen. :)
2014. okt. 11. 16:27
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy erre egy válasz sem lesz, de a farokméretre illetve a "teherbe estem mit tegyek" kérdésekre érkezik válasz. Tudjátok ez a probléma, hogy amikor érdemi kérdést raknak fel arra nincs válasz, de ha valakit szét kell alázni akkor ott van mindenki. Nagyszerű.
2014. okt. 11. 16:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ingerlékeny lennél :D

A kisugárzást nem lehet leírni szerintem. Az benne van a mimikában a mozgásban... Biztos te is megtudod különböztetni a falkavezért a követőktől egy nőstény falkában. Ránézel és érzed hogy ő a domináns. Ez a kisugárzás.

nekem a lezserebb fiúk jönnek be. Farmer póló esetleg farmer vagy bőrdzseki :D Viszont a szabadidő ruha nagyon nem jön be ahogy a kiöltözött pasik se. Nekem az kell hogy lássam hogy laza az illető és nem egy begyöpösödött karót nyelt élőlény. Ki nem állhatom a felnyírt ecset s egyéb hajakat a fülbevalót és a fültágítót. Különösebben a piercinget se szeretem de az elviselhető. Valamint az alakja is fontos. Hiába jó fej ha külsőre nem tetszik.

Beszédstílusnál nekem fontos hogy ne legyen minden második szava bmeg vagy ge-ci vagy hasonló cukiság. Valamint ne legyen eldőlve magától. Ne éreztesse azt h megtisztelve kéne éreznem magam hogy hozzám szól és hülye vagyok ha nem jön be. A másik bár lehet hogy ez inkább a kisugárzás de a bocsi hogy élek típus is kiábrándító. Tehát arany középút. Szerintem a beszédstílusból kivehető ki mennyire játszik rá bizonyos szerepre és egyből le lehet szűrni ha alul művelt.

Tulajdonságok... fontos hogy értse a humorom mert az nem mindenkinek megy. Vannak akik szerint simán bunkó vagyok :D És meg tudjon nevettetni. És ne higgye azt hogy én vagyok a toronyba zárt hercegnő. Már az első találkozásnál ki lehet szűrni hogyha valaki túl kedves. Nem bírom elviselni ha nem kezelnek egyenrangú félként. Ugye már írtam a lazaságot. Ha én végig akarok gurulni a tér pázsitján a srác legyen benne. Sokan még arra se hajlandóak hogy a márkás szép ruhájukban leüljenek a földre. Tehát nálam ez a lazaság. Amikor benne van a hülyeségben az illető.

Most kapásból ennyi ugrott be. Remélem a torkomnak ugrik majd valaki kommentbe hogy mekkora felszínes liba vagyok :)

2014. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

# 2


Nem vagy te egy kicsit türelmetlen, 13 perccel a kérdésed kiírása után, nem mellesleg szombat délután, amikor az emberek többsége talán nem a gép előtt ül?


Ha valaki egy részletes választ akar írni az összes kérdésedre, az beletelik ennyi időbe, ha nem tanult gyors- és gépírást.


Én konkrétan azért nem válaszolok, mert a "nőstény" megszólítás miatt nincs kedvem erre időt szánni az éltemből.

2014. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3 köszönöm!

#4 Az, hogy 13 perccel a kiírás után az semmit nem jelent, pont el is panaszoltam, hogy más témában van válaszoló, de érdemi kérdésben nincs. Ennyi erővel ne is írtál volna, mert ez is időt vett el az idődből.

Erről beszéltem, ha kötekedésről van szó, arra már jönnek az emberek, de ha szimpla érdemi kérdésről, arra szarik mindenki. Te is egy ilyesféle éretlen tuskó vagy, aki csak a nyálát verni jött ide, hogy ő mekkora fontos ember mert nagyon kevés ideje van, de azét ír ide.

2014. okt. 11. 18:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Eloszor a tekintete fog meg,mert abbol tudom jo ember e vagy egy vadparaszt:-))Nem art ha kek szeme van:-)))


Nyilvan a kisugarzasa az ami miatt elkezdunk beszelgetni:-))


Oltozkodesileg szeretem ha egy srac lazan oltozik,polo farmer es sport cipo (nem futocipo,hanem deszkas cipo vagy inkabb csak normal new balance)


Jo ha kicsit barnasabb a bore (nem cigany),szeretem ha magas es vekony es szeles valla van,es sokat nevet es jo a humora:-)))

A beszeden pedig lehessen erezni h van neveltetese,nem karomkodik,erdeklodo etc.


Es akkor ez egy alap,ami engem nyitotta tesz arra h egyaltalan szoballjak vele:-)))


29 no

2014. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem jön be,ha nőstényeknek nevezik a nőket
2014. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Miért a nőstények nem is írhatnak ide?

Hát nézzenek oda ha nem ember akkor ne is lehessen véleménye. Rosszak vagytok. Kurvära

2014. okt. 11. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Furcsa módon azt lehet mondani férfira, hogy alfahím, de nőre nem, hogy nőstény. :O Pedig ha jól tudom a féfiak sem vadállatok. Hmmm vagy mégis?
2014. okt. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 5


"Ennyi erővel ne is írtál volna, mert ez is időt vett el az idődből."


Ennek a pár sornak a megírása minimális időt vett igénybe, mert szerencsére villámgyorsan tudok gépelni.


Nincs nálam a bölcsek köve, lehet, hogy tévedek, de női intuícióm azt súgta, hogy talán több érdemi választ kaptál volna, ha kihagyod a "nőstény" szót azoknak a megszólításából, akiktől kérdeztél, és akiktől azt vártad, hogy a szabadidejükből szánjanak némi időt valamire, ami neked lett volna fontos, nem nekik.


Hagyhattam volna szó nélkül a dolgot, ahogy szerintem tették még páran. Épp ezért írtam le neked azt az észrevételt, hátha elgondolkozol rajta, és esetleg levonsz valami tanulságot belőle. Nem a "nőstények", hanem saját magad miatt.


"de ha szimpla érdemi kérdésről, arra szarik mindenki"


Ha szeretnéd tényekkel alátámasztani ezt a meglehetősen meglepő állításodat - ami a saját tapasztalatom szerint finoman szólva nem felel meg a valóságnak - akkor esetleg belinkelhetnél néhány általad érdeminek tartott kérdést azok közül, amikre egyetlen válasz sem érkezett.


"Te is egy ilyesféle éretlen tuskó vagy, aki csak a nyálát verni jött ide, hogy ő mekkora fontos ember mert nagyon kevés ideje van, de azét ír ide."


Látom, nagyon nem sikerült megértened az utolsó mondatom üzenetetét. Pedig nem kellett a sorok között keresgélned a mondanivalót. Feltételezem, hogy nem a szövegértéssel van ilyen mértékű kihívásod, vagy a szavaimat akarod szándékosan kiforgatni, csak talán a pillanatnyi türelmetlenséged és az ingerültséged tette, hogy a lényeg nem ment át.


Még csak burkolt utalás sem volt abban a mondatban sem arra, hogy fontos ember lennék, sem arra, hogy mennyire van vagy nincs kevés szabadidőm. Az a mondat arról szólt, hogy - nekem személy szerint - mivel vetted el a motivációmat arra, hogy időt szánjak arra, hogy válaszoljak a kérdéseidre. (De mondjuk a 2. kommented anélkül is elérte volna ugyanezt ezzel az "ide nekem de most rögtön" hozzáállásoddal, miután már 13 percet kellett várnod ezzel az életbevágóan sürgős kérdéssel.)


"Te is egy ilyesféle éretlen tuskó vagy, aki csak a nyálát verni jött ide ..."


Ha azóta sikerült lehiggadnod, akkor ha van kedved, olvasd el újra, amit írtam. Aztán tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy ha te úgy gondolod, hogy abból a három mondatból (ami szerintem normális hangnemben megfogalmazott kritikai észrevétel volt) jogosan vonod le rólam azt a következtetést, hogy én egy "éretlen tuskó" vagyok, "aki csak a nyálát verni jött ide", akkor az valóban rólam mond-e el valamit, vagy rólad. (Az emberismeretedről, az önuralmadról, az érzelmi intelligenciádról és arról, hogy hogyan kezeled a viselkedésedet ért kritikát.)


Mielőtt félreértesz valamit, engem személy szerint se nem sért, se nem háborít fel, hogy egy számomra ismeretlen 16 éves kamaszfiú nősténynek szólítja itt a női hozzászólókat. Talán emlékszel, hogy az első hozzászólásomban sem kifogásoltam önmagában ezt a némileg szokatlan megszólítást, csak (miután - szerintem irreálisan rövid idő után, és nem épp kedves hangnemben - már türelmetlenségednek adtál hangot), egyetlen mondatban leírtam egy ok-okozati viszonyt, magyarul hogy nekem például azért nem volt kedvem válaszolni, mert nem szimpatikus ez a hozzáállás.


Ami meg az "éretlen tuskó" diagnózisodat illeti, lenne egy olyan észrevételem, hogy ha az életben nem szeretnéd, hogy az emberek azt gondolják rólad, hogy nincs kellő önismereted, és nem akarsz hiteltelenné válni a szemükben, akkor arra érdemes majd figyelned, hogy mindig csak olyan tükröt próbáljál mások orra elé tolni, amibe te magad bele tudsz nézni.

2014. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!